Як Бог дає чоловікам жінкам і що ви отримуєте?

Останнім часом я побачила в інтернеті цікавість. Я не люблю їх, але я дійсно люблю це. Про Бог і жінка. Поговоримо трохи про це. Принесіть чоловіка в життяй

8807630 р.

В цілому сутність парі така.

Жінка прийшла до Бога і попросила чоловіка. Бог сказав,

до Що ви хочете?
- Хочу бути міцним, вигнутим і визначеним. Як морський капітан.
- Всі права.
- Я також хочу бути розумним і розумним. Так ви можете поговорити з ним нормально і не нудьгувати.



Бог пішов:

- Жінка, що не буває. Розумний - завжди збалансований і підозрний, що означає, що він не буде розсмоктуватися. Вибро, з іншого боку, часто нехтує небезпекою, а не від великого розуму.

Тоді жінка сказала,

- Усе право, потім давайте уважним коханцем, як Касанова, щоб об'єднати мене і перенести мене в руки.
до Це океї.
до Але не біжить мені, як шляхетна Піеррота на Малвіні.



Бог вже почав шукати жінку від свого чола:

до Дуже складно. Як правило, коли вони люблять, вони дуже багато і довго. Що робить мене обсесованими.

Третій раз жінка сказала,

- Всі права. Він буде дуже насиченим.
до Це легко.
до Але нехай йому буде дуже щедрим.



Бог зважився і сказав:

- Щедра людина не може накопичувати багатство. Багаті багаті, тому що вони не віддають свої гроші.

Бог вдихнув і послав жінку назад.

Це інструктивна історія. В інших словах, ніхто не ідеальний, ні це можливо. Не чекайте занадто багато з іншої половини. Він у вашій голові, щоб дати йому або її божественні якості.

Р

Для того, щоб привернути любов до життя, є кілька чудових підтверджень. Наприклад:

  1. Я лікую себе як найцінніша людина в житті. Так, це.
  2. Я красива і чарівна. Я унікальний квітка. У мене немає людей, і це чудово!
  3. Я променую хвилі жіночої краси і привабливості.
  4. Я відкрию своє серце, щоб любити.
  5. Я відчуваю себе коханим.
  6. Я даю собі любов. Це безпечно.
Наприклад, можна повторити їх перед сном або в будь-який зручний час, і скоро ви помітите результат.



З редакційної колегії завжди варто грамотно підходити до вибору партнера. І уважно послухайте, що потрібно для щастя. Написати коментарях, які якості ви цінуєте найбільше в душі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное