Як сіяти криті помідори в січні і поділитися розсадою з подругами

Січень - найкращий час для засіяння віконних овочів. Щорічно я сію кріп, помідори і огірки віконних сортів. Зима зовні. номер-комати Вони виводяться на вікно. Така краса - душі радіє!

Р

У цій статті я хочу поговорити про мій досвід вирощування овочів в домашніх умовах. Можливо, ця інформація буде корисною для новачків і тих, хто хотів би спробувати вирощування овочів в домашніх умовах. Якщо у вас є щось, щоб поділитися цією темою, не соромтесь. Написати коментар.



Шукаю місячний календар для цієї зими, я знайшов, що 16 січня дуже сприятливий день для посадки томатів. Я не вірю, але я вирішив перевірити його. У будь-який час, без досвіду. Отже, тепер Місяць знаходиться в знакі Риби, а 18 січня він пройде в знак Аї, який вважається знаком безпліддя. Таким чином, 13-14 січня можна замочити томати, а на 16-му можна сміливо засіяти в грунт.

Спочатку необхідно підготувати грунт. Я зазвичай роблю це восени: грунт лежить під дахом в холодному дворі. Також використовується 5-літрові пляшки. Вони чудово підходять для вирощування домашніх овочів. Вони дуже просторі, а також можуть бути збережені.



Потім додайте суперфосфат до щелепи, залийте його в пластикові контейнери, і висівайте попередньо замочені помідори. Рекомендую заповнювати посіви близько 5-10 мм ґрунту. Вони також повинні бути поливені і покриті харчовою плівкою. Він прозорий і дуже тонкий - навіть якщо баночка залишається закритою, пагони ще не розтягують.



Після підйому сходів я вирощую їх на справжній лист, а потім занурю розсаду в п'ять-літрові пляшки. Вони будуть рости до тих пір, поки не цвітуть. Потім потрібно додати грунт і чекати. Після декількох днів фрукти почнуть з'являтися: помідори почнуть залити і як вони набирають дозрівання, вони можуть почати збиратися.

Які сорти зернових культур обов'язково врожайні? Мій улюблений сорт - це Бальконний диво, він обов'язково сподобається вам рясним листям. Однак має один невеликий недолік - рослини досить виростають, над метром. Тому необхідно заздалегідь розібратися, як зав'язати її на вікні.



A рік назад, я спробував вирвати Bonsai сорт. Щоб бути чесною, цей сорт не радий мене багато. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Цього року я хочу дати вам другий шанс. Шукає "Бонсай" чарівність - низькі кущі, які дають багато фруктів. Також в планах купити сорт "Аласка", який дуже похвалився знайомими садівниками.



Замочіть три насіння кожного сорту. Якщо ви приїжджаєте, я поділяю сіянці своїми друзями. Я повинен закінчити близько шести віконних помідорів, два рослини для кожного сорту. Я сподіваюсь, що всі рослини прийдуть і доводять хороший урожай.



У цьому випадку без особистого досвіду в будь-якій точці, але історії інших садівників дуже корисні для ознайомлення. Ви вирощуєте овочі в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное