Неспроможність вогнетривких співаків і як її покласти на своє місце

На жаль, життя часто буває таким чином, що Бездоганна Вони можуть бути ближче, ніж вони хотіли б. Сім'я, друзі, колеги з роботи. Ніжний сейф від цього. Дуже важко, коли діти не цінують ваші зусилля.

р.

Наш читач Наталія ділиться своєю історією. На жаль, сама ситуація досить неприємна, але не можна її публікувати. Ми просто сподіваємося, що все вирішується якось.

Перш за все я повинен сказати, що я з села. Я не люблю життя міста, навіть якщо ви не хочете. Чистий повітря, велика кількість свіжих овочів і фруктів, дозвілля темп життя і звичайних людей - це те, що я люблю в сільському житті.

р.

Після того, як мій син був 8 років, батько залишив нам. Він пішов до міської жінки, до речі. Вона була б простіше: вона мала свою квартиру і роботу. До цього ми прожили в будинку з матір'ю. Не пентхаус, але будинок. З землею і навіть невеликою фермою.

Розлучення відбулося близько 15 років тому. Я був 40 в часі. Про це, бо я не загубився в селі. Почуття для чоловіка загинув давно, якщо у всіх, так що не було підстав, щоб сльозитися в вагу. Але маленька дитина потребує догляду і догляду. Без грошей не може бути питання.



На жаль, не можна заробити гроші в с. Не менше, якщо ви є головою сільської ради або щось. Моя однозначна робота отримала. Я не здую всіх моїх вухах, як чудово це в іншій країні, які високі зарплати там, і люди набагато добро, ніж наші.

Як ви можете побачити, що це моє мислення. Я провів багато безсонних ночей, які вражають додому з грошима, отримуючи сина до школи, насолоджуючись життям і не думають про що-небудь ще. Мрії.

Через шість місяців, збиравшись буквально все, що я мав, я пішов працювати. Італія, звичайно, є сонячна країна, але я був тільки чекаю на роботу. Я не скажу вам багато про те, як я дізнався мову, коли я був окремо в країні. Як я роблю рік пізніше і шубляв блюга вночі. Як від’їхати від «кавалірів», які завадять вічне кохання.



Два роки пішли дуже швидко. Але виявилося, що я врятував дуже мало грошей. Моя сина і мама вистачить на деякий час. І це навіть якщо ви не живете на великій нозі. Після цього було прийнято рішення про перебування, а потім знову. Я працював за кордоном понад 13 років. У цей час син дізнався, виріс і знайшов наречену. Я тримав відправку грошей на мами, тому вони не потрібні нічого.

Крім того, було прийнято рішення не ставити гроші в банк, але купити більше землі біля нашого сайту і, повільно, побудувати великий, красивий будинок. Я бажав приїхати додому тільки після завершення будівництва.

Я знаю, що мій співрозмовник і дочка-в-право протягом тривалого часу: ми спілкувалися через відеопосилання, через Інтернет. Вони не погані. Моя сина виросла і була дещо апатична з мене. Але я не помітив, що це вік, і я не бачив вас довго. Я прийшов і все буде впадати в місце.



浜у 涓 蹇 Весілля був рівнем. У нас багато гостей, з яких я знав лише кілька. До речі, я платив за нього практично самостійно. Сім'я нареченої не мала грошей, але це не тягар до мене. Єдиний син одружився!

І тепер, після всіх фестивалів, співрозмовник приходить до мене і попросить в блакитному оці, коли, то я збираюся назад. Звичайно, я кажу, що мені нічого не потрібно: Я вже заробив все, що я хотів. Час відпочивати. До якого вона відповіла, звичайно. Це право.

І трохи пізніше я став мимовільним свідком розмови між комісаром і дочкою, яку я повинен був присвоєний до старого будинку моєї матері, бо я залишився. Тільки додаткові меблі, щоб взяти в новий будинок, адже не багато іншого купили. Моя мама і я, це досить.



Так що всі ці роки, я соромлюся, як запобіжник, щоб мій син жив там з дружиною, і це все! Але будинок є морем! Я був 100 відсотків впевнений, що ми будемо жити там разом, бо це те, що все було про. Але, слідуючи ставленням власної дитини, я раптом зрозумів, що він сам не розуміє, як це. Як пограти його, що це.

Тепер я думаю, що я повернувся до роботи. У мене є пара друзів, тому я запитаю їх, щоб триматися з мною. Я не відправляю гроші, всі дорослі. Щоб скористатися матір'ю, як королева. Що ви рекомендуєте, дорогі? Мапа Я не розумію щось і це повинно бути.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное