Що робити, якщо дочка-в-права встановлює окремий холодильник в будинку матері-в-право

Коли юна сім'я змушена жити під такою ж дахом, як старші родичі, вона часто призводить до конфлікту. І навіть нормальні відносини Вони можуть повністю погіршуватися, якщо кожен повинен поховатися в невеликому просторі і, як кажуть, дзвонити один одному очі.

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться сюжетом нашого абонента, який змушений жити з чоловіком і маленькою дитиною не за перший рік на території її матері-завдання. І хоча відносини між жінками досить непогані, але вони не можуть перешкодити конфліктам.



З Марина Юріївна під одним дахом ми живемо на четвертий рік. А от мій мамник і мій чоловік, є тільки дворічна дочка. Немає проспекту проїзду в будь-який час. Не дуже висока зарплата чоловіка. І навіть якщо я їду на роботу, зарплата бібліотекаря не буде робити погода. Тому ми живемо разом і насолоджуємось тим, що у нас є, пише Оксана.



«Особливе життя не є цукром. Мар Юріївна - жінка, хоча не погана, але з характером. Часом ми боремося, і довгий час. Але не намагайтеся. Щодня з ранку до вечору.

«Чи є плюси. Якщо необхідно кудись піти, перейдіть в магазин або аптеку, то завжди є хтось з дитиною залишити. Хоча я спробую не зловживати за допомогою моєї матері-в-прави. й



І все ж спори на внутрішньому грунті ми регулярно буває: після чого посуд не змивалося відразу, після чого плита була грунтована і не знімалася, потім щось з'їлося з холодильника, який повинен був лівий...

«Це як тріфле і витривалість, і як я пам'ятаю, як багато пам'яток я чув від моєї матері-в-прави про це, я хочу запустити звідси. Але немає ніде, щоб запустити. Вона повинна розбити холодильник і їсти окремо. Так кожен буде мити власні страви, і ніхто не займав «під ключ».



Не схожий на такі правила "Чи не змогла мати проти неї." Вона каже, що навіть у її юності, коли вона проживала в гуртожитку (6 осіб в кімнаті), вони навіть не діляться між власними і кимось ще.

« » » » » » » » » » » » » » » Як працює гонна? Що не можна їсти мій суп? Хтось з'їдає ікру, і хтось буде жити на пасі окремо? Як ви поясните два роки, що цей банан є «аленом» і не можна їсти? Що несуть! – вирощена Марина Юріївна. Але звісно, це не нагадувати нам, що ми насправді в своїй квартирі, тому ми повинні слухати всі скарги. й



«З іншого боку, ми живемо в нашому місті, все її життя і добре спостерігали за цінами. Вона завжди купує продукцію за хорошою ціною, йде на різні ринки. Вони купують щось в деяких магазинах і щось інше. Збереження його можна отримати лише зануренням. й

«Коли мені потрібні ковбаси і молоко, я купую їх біля мого дому, і я не збираюся над містом. Ви не залишите свою дитину з вашим бабусям протягом тривалого часу. Виявляється, що окрема їжа не дуже підходить для нас. й

Звісно, Марина Юріївна розповідає, що спільні вечері тільки принесуть родину разом. Але в нашому випадку це те, де починаються аргументи і пастки. Я пропоную чоловіка, щоб перейти в оренду квартиру, але він відмовляється. Не вистачає грошей, і мама не хоче залишити самостійно. Я не знаю, що робити, молода жінка писав.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. І якщо молода сім'я має жити з Марина Юріївною під одним дахом, то варто намагатися знайти спільну мову. Після того, як всі конфлікти дійсно трапляються через дрібні речі.

Майбе Оксана повинна отримати роботу після всього. Це сприятиме сімейного бюджету. Крім того, вона не проведе стільки часу в домашніх умовах, і тому вони і їх мама-в-завдах просто зупиниться, як один одному. Хто знає, може бути менш конфліктним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное