Чому мама страждає, що діти не можуть ділитися майном один з одним?

Діти дорослі не завжди ростуть самостійно. Це означає, що батьки повинні подбати про них навіть у дорослих, замість того, щоб діти допомогли батькам старшого віку. Може бути про батьківство, але один день потрібно наполягати, що діти зупиняються сидячи на шиї. Ольга Семионовна – мати дорослих дітей. Він має два сини і був одружений протягом декількох років. Вони ще потребують фінансової допомоги від матері.



Я пішов працювати в Італії, коли злодий син був оздоблювальним. Сергій був 18 і Міта був 15. Не було нічого сидіти в с. Для того щоб заробити гроші. Це було 13 років тому. Сериозха одружена, молода сім'я оселилася в квартирі з дочкою-завженням, але я дав їм будинок поза містом.



Моя також була одружена два роки тому, і поки він живе з дочкою-завженням в нашій двокімнатній квартирі. Сєрозга має дві дочки, і Міц нещодавно мав сина. У Італії я живу і працюю, тихо заощаджуючи гроші, щоб допомогти своїм улюбленим дітям. Останнім часом я пішов на відпочинок, я був дуже скинутим.



Після того, як рік я приїду до своєї сім'ї, і принесла сумку гостей до кожної сім'ї. Цього разу я збираю, щоб побачити мій дикий син, і я пам'ятав, як я був економити гроші на весілля, як я намагався допомогти синам. Весь цей час я ніколи не був на повному відпустці, не витрачала гроші на себе, хоча вони не заробляються легко. Ми з радістю приїхались до одного дня.

3783097

Не казав, що я пішов з дому Сергія, і не дала їм нічого з дружиною. Так ми вирішили, що я повинен зібрати гроші і Міта на квартиру. Я знаю, що він не зробив цього рішення. Але потім я був просто в ударі. Пізніше я думав і вирішив не позбавити молодших і тепер приносив їм накопичену економію.



Я подарував подарунки і готелі. Сісти на чай. За короткий час я запитав, як я жити і відчувати, Anya розмитне, що я пропустив їх. Так, Сєрозга має дві дочки, і Міті має один син. І я даю їм подарунки не стільки ж, але двічі стільки. Я помітив ці слова в тиші, поговорив трохи з сином і пішов додому.



Наймолодша дочка-в-одному очищається будинок, готуємо до Різдва. І я був так втомлений, я нічого нічого не їсти, і я був дійсно засмучений. Сидіння на дивані протягом години, починаючи в одному місці і не розуміючи, як це може статися. Ні дочка-в-право запитала мене, як я робив, ніхто не запитав мене, якщо я голодний. Увечері я переосминув те, що сталося, давали молодим, обіцяну суму за квартиру, дайте їм жити щасливо. Тільки наступного року я не відвідую їх. Я бачу, що без мене вони роблять добре, і моя допомога тільки сварки двох братів. Настав час стати більш самостійним, і я, нарешті, дозволяю собі відпочивати мої мрії. Я повинен зробити це набагато швидше. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное