Цибулю для росту волосся, після чого вони ростуть як божевільні

Я зробив мій перший горщик сьогодні! Я дізнався від друга, і вона, в свою чергу, приніс цей рецепт з села. «Це масло для росту волосся – це щось неймовірне. Звичайно, ви повинні зробити трохи приготування їжі. Але результат обов'язково варто. Задоволення волосся завдяки йому значно краще росте, а в цілому виглядають живі і блискучі! – сказав мені друг Ольга.

Я вірю в народні методи набагато більше, ніж новікутні маски з магазину. Що б це, і все природно, без будь-якої хімії, має набагато краще вплив на організм. волоссяй

Сьогодні видання. "Сайт" Надайте інструкції з приготування масла для волосся з древньої старшини. Щоб виростити довге і здорове волосся!



Масляні інгредієнти для росту волосся
  • свінгери
  • хвіст, м'ята і кропива
  • димексид
  • 8 крапель ефірного масла розмарину
  • 0,5 л оливкової олії
  • 8 крапель рідкого вітаміну Е (alpha-tocopherol)
  • 0,5 л скляної банки
  • шприц




Підготовка
  1. Банк повинен бути стерилізований першим. Залийте в банку 15 грам (треть пакетів) лопуха і кропиви і чверть пачки повітря, хвіст і м'ята.
  2. Залийте траву вершковим маслом до ламки банки якомога простіше. Додати вітамін Е.
  3. Картопля добре збочена і вкрита. Наполягати масло на 10 до 14 днів в темному місці. Змийте банку трохи щодня.
  4. Готова настоянка штама через марлеву або капронну панчіх. Точка - відокремити траву від олії. Залийте скидану олію в банку.




Як використовувати
  1. За допомогою шприца вимірюйте 40 мл олії в зручному контейнері.
  2. Дімексид з окропом. Пропорція: 1 чайна ложка дімексиду має 6 чайних ложки води. Подивитись його добре. З цього розчину додайте 1 чайну ложку до олії.
  3. Стирайте і додайте ефірне масло розмарину. Стирати знову.
  4. Поставити його на. головкий Вам буде потрібно близько 30-40 мілілітрів. Краще застосувати годину до миття волосся. Після цього надіньте на душову шапочку, а зверху оберніть голову рушником.


, Україна

Я також рекомендую 8 маски для росту волосся. Вони забезпечать волосся належною обережністю і живлять їх корисними речовинами.





Для кращого ефекту це вершкове масло волосся слід наносити на голову 2-3 рази на тиждень протягом 3 місяців. Зверніть увагу: дімексид в розчині 1 до 6 краще спробувати на невеликій площі шкіри. На жаль, не всі добре переносить. Немає протипоказань до цієї маски, тільки індивідуальна непереносимість компонентів в її складі.

Якщо ваше волосся втратило свій блиск, стане ламким і погано росте, обов'язково використовуйте цей рецепт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное