Туристичний клуб Михайла Кожухова та чому варто дивитися всі питання

Якщо ви любите мене, коли я був дитиною, вам подобається провести нічний перегляд. Легендарна програма «У пошуках пригод»Тоді ви обов'язково зацікавите читання про своє постійне місце проживання. Михайло Кожухов, який дав нам можливість побачити весь світ, просто сидячи на дивані.

Тепер, в момент інтернету і простий доступ до будь-якого виду інформації, стара туристична програма не здається нічого особливого. Інтернет не входив в життя до 15 років. Перед тим, що один з основних ресурсів цікавої інформації, крім бібліотеки, звичайно, був телевізором.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Машуд Налгієв (@maskhud1990)



Програма Михайла Кожухова відрізняється від усіх інших подібних проектів. Ведучий не просто подорожує в красиві міста, розповідаючи про вже відомі пам'ятки. Він занурився в життя людей в найгубніших куточках світу. Кожухов навіть спробував зробити те, що вони зробили, чи зробив він кошики або готували складні національні страви.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Star Name Days (@zvezdnue_imeninu)



Це були ті моменти, які були найбільш цікаві для мене. Комунікація ведуча з багатьма людьми, тому різна і водночас така схожа, живе в усіх кутах нашого неймовірного світу. Одним з бонусів за переглядом програми був мій союз з матір'ю. Набридла після роботи, вона була щасливою. Я пішов у світ пригод з мене.й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний Sailing Expeditions (@podparysami)



У родині лікаря та журналіста народилась майбутній представитель. Після деякого часу батько Михайла розлучився до актора Олексій Петренко.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація М. Кожухова (@mktravelclub)



Михайло і сам Я хотів бути актором, Однак в кінці вирішив, що ця професія занадто нестабільна і вступила до дослідження іноземних мов. В одному з останніх курсів він зумів подорожувати на Кубу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@olgapashkova_)



«Це просто щастя. Хлопець мріяв про казку - хлопчик в ньому!

Здається, що бажання пригод завжди жили в самому серці. Після школи він працював довгий час. кореспондент газети «Комсомолская Правда»й Робота в Афганістані, як військовий журналіст.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація М. Кожухова (@mktravelclub)



Після зміни декількох інших проектів Козухов отримав на телебаченні. Це сталося в '90s. Більшість своїх особистих трансляцій були дуже успішними. Серед них, наприклад, "Зробити крок", "Святий світ", "Полювання на зміну місць" І звичайно, "У пошуках пригоди".

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Музей історії Тетюші (@museumtetushi)



Багато кордонів тепер закриваються і подорожі Вони дуже обмежені. Це чудова можливість поностальгії і оживити улюблені епізоди програми. І Михайло Кожухов забезпечить Вам безліч цікавих фактів і чудовий настрій!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное