Риба в ставному салаті, ідеально підходить для масивних кристалів салатних чаш

Хочу здивувати гостей і близьких? Зробіть ставок рибним салатом. Його дизайн не залишить байдужим! Вентилятори риболовлі в середині зимових заморозків нагадують про приємні хвилини, проведені влітку на березі водойми.





Найцікавіше, що це не зовсім складно зробити таку красу: всі інгредієнти прості і доступні, а процес декорування салату обов'язково додасть вам масу позитивних емоцій.

Спроти в порн Інгредієнти
  • 160 г спрат (на додаток 3-4 цільної риби для прикраси)
  • 200г картоплі
  • 200 г моркви
  • 100г твердий сир
  • зелено-іонні перо
  • 2 курячі яйця
  • зелена цибуля


Підготовка
  1. Варити моркву і картоплю в однорідній формі, варити цільні яйця.
    810641

  2. На тертці або натерти блендером, трохи солоною. Поставте в салат перший шар.


  3. Наносити тонкий шар майонезу зверху.
  4. Змийте варену моркву. Змішайте його з майонезом і поставте другий шар.


  5. Відкрийте баночку спрат і оберіть пару всієї риби для прикраси. Це не коштувало мене багато роботи, оскільки спрати є латвійськими і виглядають просто ідеально.
    р.

  6. Розірвати залишилися спрати з виделкою і покласти їх в третій шар. Поставте майонез знову.


  7. Очищення яєць оболонки. Наріжте їх дрібно ножем або натріть на тертці. Поставте шпроти поверх. Покладіть майонез зверху.
  8. Сир твердий гриль. У відповідності до художнього плану, краще, звичайно, до гуртожитку. Але для відсутності цього ми використовуємо будь-який доступ.
    р.

  9. Посипаємо тертим сирним салатом.
  10. Добре промийте цибулю. Залиште 2-3 красивих плоских перо і дрібно наріжте.
  11. Сама відповідальна і творча частина рецепта залишається: прикрасить салат.
  12. Посипати салат на краю салату з нарізаною цибулею.
  13. Наклейте вибрані шпротини і цибулю пері в салат, щоб вони тримали прямо.


  14. Ми зробили трохи ставок. Сир тут символізує воду, нарізані цибулю - прибережна трава, а зелені перо цибулі - відроджений. І в середині цього пишника я з ловом і склянкою пива. Красивий! Я шкода їсти.
  15. Додайте салатну підставку на годину, щоб замочити краще, і подавайте її до столу. Бон привіт!


Тепер ви знаєте, як зробити смачний салат зі спратами. Його основні інгредієнти (наприклад, картопля, морква, консервована риба) не можуть викликати асоціації з іншим відомим салатом.

Не дивно ніжний і серйозний Мімоза був рідкісним святом у більшості радянських сімей. На перший погляд, здається, що рецепт пишної краси простий, але як в будь-якій страві, Mimoz має свої тонкощі і секрети, які ми будемо ділитися з читачами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное