Я хочу подякувати мамі, поки вона жива.

Важко уявити, що кожен з нас не був. зрілій У світі не тільки дає життя, але й навчає його жити. День на добу він передає свій досвід і мудрість, ставши рольовою моделлю. І якщо жінка вдається встановити таке з'єднання з дитиною, вона ніколи не зникне.



й Безкоштовно У інтернеті є багато різних віршів і текстів про мами. Кожен є особливим, тому що він написаний любов'ю. Так ми прийшли на щось схоже, але дуже незвично. Зріла жінка поділилася порадами її мати дав її протягом усього життя. Я дивлюся, якщо вони доторкнуться до рядків душі.

Моя мама використовувала для мене як маленька дівчина: Ви не будете вітати і ділитися своїми друзями, але завжди пам'ятайте, що ви приїжджаєте до вас тільки для конституцій. Не друзі.

Вона сказала мені, відправляючи мене в школу: «Дізнайтеся, дитина, це добре, щоб потім зробити тільки те, що ви, і не що ви можете зробити. й

Моя мама використовувала для мене, коли вона пішла до музичної школи, "Фігр класики в дверцятах закінчиться в пару років, а музика і музика назавжди зупиниться."



й Моя мама розповіла мені, ескортувавши мене до балетної школи: "Ви не обов'язково станете балериною, але правою подкою додає живлення арактера і 10 см до зростання."

Моя улюблена мама використовувала для мене, коли я був молодий: «Любов красива, але перш за все, ви повинні навчатися себе. й

Моя мама використовувала для мене, коли я був у коледжі, "Дякую мені пляшку вина і просто поговорити з ким, хто не любить тебе." Ви дізнаєтесь про себе.



й Безкоштовно Вона сказала мені, коли я кричав: "У будь-якому випадку, зробіть знецінення і пам'ятайте: зморшок викликає зморшки."

Моя мама дала мені на час мого народження, "Це нормально бути неправильним, головне - працювати над помилками." Тепер, вам потрібно відкинути цей пальто і купити новий. й



Моя мама використовувала для мене, "Не віддаю її або запозичувати її так, щоб ви не повинні залежати від будь-якого." Тексти пісень, а це означає: І довіряйте не одного в житті, підрахуйте тільки на себе. й

Я знаю, що не завжди дочка. А мій мама завжди сказав мені: "Я пишаю тебе, моя дочка, ти найкраща!"



Моя старша мама використовувала для мене, «Для мене живого, ми всі збираємось вирішувати разом». Але один день ви повинні знайти вихід з ситуацій і приймати рішення самостійно без мене. й

Все в світі може стати нашим матерім, але не знаю, як не виростити старий. Дякуємо всім, що ми робимо для нас.

Що має бути освіта матері? Я думаю, що кожна мама буде відповісти на це питання. Але одне: головне, що є гармонія, повага і розуміння відносин між матір'ю і дітьми.



Яка порада ви пам'ятаєте для вашого життя? Це буде чудово, якщо ви покажете свою історію в коментарях і поділитися з нами Ми дуже цінні!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное