Як зрозуміти тварин і чому це так важливо

Тварини іноді люблять людей, вони розуміють все, вони можуть лише сказати нічого. Ви думаєте, що вони не хвилюються? Чи не існує точки зору? Це дуже подобається людям. Також потрібно знайти мову спілкування. Тому не буде діалогу. Тільки немотивовані жорстокості. Ось тут. Як зрозуміти тварин і чому це питання.



Редакція "Сайт" Я розповім вам реальну історію. З одного боку він досить смішний, а з іншого – дуже життєво. У нас є доросла собака і її новий власник. Це історія про те, як терпіння і бажання дізнатися шлях від ситуації, що працює чудеса.

Як зрозуміти тварин «Здоров'я матері-завдяки на тиждень відхилений». Згорнути. Вони зайняли свого батька. Він не повинен бути окремо. Вони взяли собаку, теж, Тобу. На голові. Не тільки він був неслухняний і поголені, але він також сердився. Всі загибки, дитячі укуси, барки для нічого. Я не можу ходити самостійно, я повинен тримати його разом. Він не занадто великий, але він як сильний, як лука.



Лікарі-гінологи поширюють руки, вони не радять нічого, вони пропонують будь-які гроші. Вони кажуть, що краще ставити до сну, ніж до мене. Можливо, я зробив це, але мій батько-в-право дізнався, що собака була готова, сказав, що він також повинен йти. Ну, вони робили. В результаті діти носять джинси влітку, щоб ніхто не міг бачити укуси. Я знувся на мене, і восени я спав. Як, прикусити себе.

Виявилося, що він все ще мав бути підстрижені. Удачливий до собаки "краси салонів", кожен відмовляється приймати такий злий. Я був щасливий, будь-який шлях. Я взяв його до деяких ветеринарних, і там, потім, дівчина, кальмар. Я бачу її, щоб зробити щось. Не менше під наркозом. Я даю вам гроші. Тоба, запечена, поводиться вкрай неглибока: ножиці, сльози, йде божевільний.



Дівчина сказав мені, щоб повернутися в три години, спокійно взяв Tobu по коміру і відразу привели. Я повернувся і я не впізнаю собаку! Вона, потім вона ріже волосся на лапках, і він стоїть як стружка, мовчки, гумка на зубах. Я бачу, що не потворився. Я не почав рости, що я зрозумів, що це мій собака. Я думаю, що це буде знову.

Ніде візьміть таку зло-дівчинку і каже до мене, кажуть, що я покажу його, як чистити зуби і вирізати його кіготи. Я сміхався, звичайно. Я мав сказати вам правду. Вона каже: «Ви спробуєте зрозуміти, що йде з ним». Ви знаєте, що господиня йде і він не є. Він думав, що ви з дому вивели його. Він сердився. Ви сказали йому, заспокоїти.



Я слухав її, взяв собаку до старого будинку матері. Прогулянка Ви порожніми номерами, сказали йому, якби це було чоловіка, що сталося і чому господиня пішла. І взяв мене на решту місце. Собака довго обертається, потім кладуть на пам'ятник, збиваються. Зайдіть його. Я прийшов додому. Сім'я Тобу не визнала його.

Син не слухав до кінця, захопивши автомобільні ключі, попросив адресу поросятоїки до неї. Я одружився! Тексти пісень, а це означає: Я намагаюся зупинити його, ви не бачили її в очі! І сказав він: «Тату, якщо вона може зрозуміти Tobu, не може зрозуміти мене?» Так вони одружилися, мої бабусі тепер. Я думаю, що це відбувається в кіно!



Що стосується Тоба, собака змінила багато. Старовинний, спокійний, смарт, бере участь у всіх справах сім'ї і з онуками буквально не займає око, спокійно маленькі пірати можна залишити на ньому. Це те, що це означає поговорити, щоб отримати свою точку по всьому світу. Це, до речі, добре працює з людьми. Що це?

Як зрозуміти тварин Хтось сказав, відходи - Заспокійлива пара туманів і Тоба. Або його сиріт. Звичайно, набагато простіше, ніж намагатися з'ясувати, що відбувається. Обов'язково поділіться думками в коментарях. Що б ваші дії були якщо ви успадкували такий злий тобу?



Зацікавилися люди. Як зрозуміти тваринй В цьому питанні ми не пішли занадто далеко. Але хто знає, можливо, ви можете поговорити з собакою в майбутньому? В той же час, подивіться на ці сімнадцять причин, щоб отримати собаку в домашніх умовах. Бажаємо вам міцного настрою!

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное