Що відбувається, якщо ви натягуєте капрону панчіх над маскою?

У такий тривалий період пандемії ви повинні навчатися. Як використовувати маску для обличчяй Хоча, якщо ви пам'ятаєте, це було дуже важко для багатьох. Що таке інтернет-питання в стилі «який бік носити маску?» Що сталося!



Звичайно, сьогодні ми не будемо піднімати цю тему знову. Але я думаю, що редакційна колегія знайшла щось більш провокативне. Як збільшити ефективність захисної маски з регулярним нейлоновим панчіх? Ум, побачимо це!

Не секрет, що тканина або медична маска для обличчя не захищає від вірусу 100%. І ми носимо їх в першу чергу для захисту людей навколо нас. Тексти пісень, а це означає: Це не завжди справа знати правду.



Однак фахівці з різних куточків світу не перестають вивчати питання захисних властивостей маски. Щоб зробити це більш ефективним, вони вдаються до самих неординарних рішень. Наприклад, останнє джерело, група дослідників Північно-східного університету Массачусетса під керівництвом Лоретта Фернандеса провела дуже цікавий експеримент.

Його мета було визначити, які матеріали можуть зменшити поширення збудників в повітрі. В результаті дослідники прийшли до висновку, що звичайний нейлон відмінно справляється з цим завданням. Найчастіше використовується при виготовленні жіночих панчох і колготких.



Loretta Fernandez стверджує, що носіння нейлонової тканини над регулярною маскою підвищить захисну функцію. І ефективність може досягати 90%! Це майже так само, як і респіратор N95.



За даними дослідника, нейлоновий шар працює як фільтрий Крім того, завдяки йому маска сидить затяжку на обличчі. Тому вірус не зможе ввести зону вільної дихання, яка зазвичай утворює між ротом, нісом і маскою.

Якщо ви також любите експерименти, зберігайте докладні інструкції про те, як зробити нейлоновий шар. Вам потрібна чистота, невисока жінка панчіх. Наріжте 20-30 см, щоб вона виглядала як кільце.



Далі покласти одноразову або тканинну маску на обличчі. І вже на вершині її розтягувати підготовлену нейлонову тканину, як показано на фото. Дядько! Як ви можете побачити, це дуже просто. Але питання є, гра варто свічки?

З редакційної колегії, тепер давайте потрапити в точку! Як сміливий редактор, я можу сказати з впевненістю, що ідея з нейлону панчіх над маскою є невдачею. Я спробував цю гельську інновації на себе, і я хочу сказати це.



Перш за все, навіть найдешевші преси, і дуже неприємні. По-друге, через додатковий шар, дихання в масці дуже складно. Це було так важко, що я не можу стояти більше декількох хвилин в цій формі. Я не можу судити ефективність цього хака. На жаль, нічого не потрібно робити з реальним життям.

Що ви думаєте про таку незвичайну ноу-хау? Вони поділилися враженнями в коментарях. Чекаємо Вас!

Фото в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное