Які будинки будують німці, щоб батьки завжди були перед очима, але жили окремо

Є загальна мудрість, яка говорить про те, що дві господині на кухні ніколи не опиняться. Як два власники в гаражі. Життя з батьками може стати проблемою для багатьох. Але що робити, якщо з хороших причин жити - Не варіант? Редакція "Сайт" Про рішення, що надійшло розумні німці.



Проживання від наших батьків, звичайно. Важливо мати персональний простір.Місце, де ми відчуваємо як майстри. Але ми не хочемо залишити на занурення батьків, які потребують підтримки. І не існує кращого помічника у догляді дітей, ніж родичі. Виявляється, що ви можете жити з батьками, але окремо. Звуки дивляться? травень. Але не для людей Німеччини.



й Недавній мій друг пішов жити за кордоном. Він завжди розповідає про те, як люди живуть в Німеччині, як їх життя відрізняється від нашого. Деякі історії дійсно дивують і надихають мене. Наприклад, досвідчені Німці давно забули, які пастки з батьками. Немає одного звинувачує будь-якого з хропіння або брудних пластин в раковині. І все завдяки нововведенню, що називається Німеччина. Zweifamilienhaus – будинок двох сімейй

Не плутайте цей тип будинку з типовим дуплексом. Як задіяти будинок, де можна жити дві сім'ї. Однак Zweifamilienhaus має деякі особливості. Я зацікавився прикладом щасливих німців, які я провів цілий вечірній читання статей про ці чудесні будинки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@mh_massivhaus)



Особливості німецького будинку для двох сімей Ну, перший я розповість про тебе типовий дизайн Zweifamilienhausй Головний в'їзд такого будинку призначений для сім'ї з кількома дітьми, які потребують більше місця. Для автомобіля є окремий вхід. На боці це ще один вхід для автомобіля, тільки трохи менше - за другу сім'ю. Також є невелика зона для відпочинку, де можна зустрітися з друзями і посидіти на сонці.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ВеберHaus GmbH & Co. KG (@weberhaus)



Перший поверх. діляться на дві секції. Один більший і інший трохи менший. Невелика частина будинку включає в себе все необхідне для комфортного життя двох осіб пенсійного віку: спальні, туалет і ванна кімната, пральна кімната, кухня-вітальня. Немає доступу до другого поверху, тому що старші люди не дуже хочуть запускати назад і вперед на сході.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@fertighausde)



Деякі з них призначені для молодшого покоління. Номер для кухні-вітальня з каміном, гостьовою ванною кімнатою, камерою зберігання, котельною кімнатою і сходими на другому поверсі. Другий поверх. У готелі є дитячі кімнати, основна спальня, гостьова спальня, ванна кімната з туалетом і гардеробною.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@bienzenker)



Такий будинок є значним Це полегшує життя сім’ї.Збережіть час і гроші, і найголовніше, нерви. Ви можете відвідати своїх батьків за лічені секунди, просто перетворюючи куточок будинку. Але в той же час у вас є окремі житлові будинки, приватний простір, де ніхто не навчає нікому про життя. І не виникають проблеми у догляді за дітьми - помічники на боці. Як видно, житиАле з ними це абсолютно реально. Німці були великим доказом цього.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@trausnitzmassivhaus)



Цей будинок став мій новий сон. Я сподіваюся, що в майбутньому я зможе придбати такий будинок і підтримувати сильні стосунки з батьками. В цілому такі будинки повинні стати нормальною практикою в Росії. Як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное