«Містрес» з сирими буряками, які стануть ідеальним вечерею з дружиною

Дуже часто зробіть цей салат. Я був цей рецепт, коли я не знаю, що робити. У цій статті я розповість вам, як приготувати. господиня салат з бурякомй Дуже просто, але при цьому незвичайне блюдо.



Салат "Містрес" Цей салат має все - і солодкий, і кислий, і пряний. До речі, цей салат часто викликає живі розмови на столі. Ви можете сміливо оголосити: «У нас є господиня сьогодні...», а потім подивіться на чоловіка. Поведи мене, буде багато коментарів!



інгредієнти
  • 2 буряка
  • 3 морква
  • 150г твердих сирів
  • раїзин
  • красиві
  • 3 зуба. Кошик
  • майонез


Підготовка
  1. Спочатку потрібно відварити буряк. Очистити його і покласти в каструлю, а потім встановити, щоб приготувати - 30-40 хвилин на повільному вогні. Коли він готовий, ми розтираємо його в невеликій тертці.



  2. Тепер очистимо моркву і натираємо їх невеликою терткою. Також натирайте твердий сир на невеликій тертці. Всі ці інгредієнти повинні бути відокремлені один від одного. Вони зроблять шари для салату.



  3. Потім ріжемо горіхи дрібно, а також подрібнюємо часник за допомогою часнику. Наступним кроком єпара родзинок. Для цього потрібно помістити в окропу 3-5 хвилин. 3610Р. 4200Р.



  4. Коли інгредієнти готові, ми можемо почати збирати салат в шарах. Для цього можна скористатися спеціальною формою або ретельно викласти шари на широку пластину. Перший шар моркви змішують з родзинками і майонезом. Не змащувати, а саме перемішати – воно буде краще смаку. Наступний шар сиру, часнику і трохи майонезу зверху. І останній шар буряка з горіхами і трохи більш майонезом.



  5. Салат слід посипати твердим сиром. Також можна додати трохи більше потертої моркви і трохи зелені для декору. Наша страва готова. р.





До речі, овочі для салату не можна відварити. Дуже корисно, якщо варити з сирими овочами. Також до салату можна додати сушені абрикоси або чорносливи. Ці інгредієнти добре з буряками і горіхами.

З цим салатом ви можете зустріти будь-яке свято, чи це Новий рік, День Святого Валентина або 8 березня. Не залишить вас байдужим: він дуже незвичайний, а також має чудовий смак, з особливою таємничістю і оригінальністю. Обов'язково спробуйте це зробити. Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное