Історія жінки, яка ніколи не одружена, бо вона підняла дочку сестри.

Ви вірите в погану генетику? Що таке «Орангії не будуть народжені з щіпки»? Ми не Є речі. Наприклад, дивний Це тільки принесуть радість новоприйнятим батькам.



Однак історія йде з протилежними прикладами, як і наша стаття сьогодні. Не поспішайте негативно лікувати оповідачу, бо вона ділиться з нами найбільш інтимною, а саме, частиною її життя. Дуже обструктивна ситуація, на нашу думку.

Чужий дитина в руках Привіт, "Сайт"й Я не можу сказати, що моя історія є особливо росою, але багата, щаслива. Я 37 років, і близько 20 з них я не жив для себе. По-перше, це ситуація.

У віці 17 років я був схожим на матір. Ні, дитина, а точніше дівчина, не був мій, але моя сестра. Алінка, солодка маленька істота, мій niece. Моя сестра залишила її на мене і мамі, і вона поїхав у пошуках кращого життя і «зростання по догляду».



Не знаю, як доглядати за дитиною. По суті, голова в той момент займав абсолютно неправомірні речі: мрії, стосунки з хлопцем, ідеї майбутнього. І ось малюк, який не очікував.

Але нічого, піднявшись, піднятий, зробив корисний чоловік. Коли Алінка була 4 роки, ми організували охорону для матері. Дівчина не знав, хто її реальною матір'ю, для неї це було мені. Ми поділилися секретами, були як друзі, так і стояв один одному.



Мій зв'язок пішов з Молода людина не могла зрозуміти, чому я дівчині дівчині, якщо вона не була навіть рідною дочкою. Він хотів би бути молодим: висить, вечірка і все інше, що підходить для сучасної молоді. Я дійсно взяв на себе роль молоді мами. Природно, ми зламали.

Я ніколи не мав серйозних відносин з твердим фундаментом. Моя думка була зайнята Аліною та її дослідженнями. Я маю достатню кількість грошей, тому що мій мама допоміг мені. Але майже всі вони пішли на дитину. Одяг, дослідження, цікаві групи тощо. Я впевнений, що сучасні батьки розуміють мене.



Звичайно, я не маю дітей. І як ви думаєте про дітей, якщо люди просто відбігаються в жаху, коли вони дізнаються, що ви піднімаєте дочку самостійно, а ще не дочку, але niece, який був прийнятий власним матір'ю?

Найдивовижніший і водночас страшний захід стався коли Аліна перетворилася 17. Моя сестра, її справжня мати, прибув. Все в золоті і з усіма улюбленими смартфонами останньої моделі. Все в слізах, «неслухняний, шкода, шкода», в цілому, бажали взяти маленьку дівчину будинку. Аліна не бачив її в очах. Але нічого, ми говорили, я сказав вам все.

Яке місце відбулося? Моя дочка, майже рідна, стрибала з простотою атлопу в мій мами автомобіля. Так, вони кажуть, що це буде краще для всіх, тому що я не маю грошей на свій «пропонований» і так далі.



Я не їсть протягом тижня. Я не пробачу такого зради. Немає комфорту. В кінці мій директор, людина не краси, запропонував мені допомогу. Трохи оплачуйте, за пару днів. Вечір на травневі свята. Я не чекав, і мої думки не були. Моя мама порадувала мене трохи розслабитися.

Що я говорю? Це кілька років. Мій колишній режисер і тепер мій чоловік очікує малюка. Я повністю відновився з минулого, знайшов хороший психолог і розумів свої внутрішні особняки. Мій чоловік, який мій найкращий друг і коханий чоловік, повністю підходить мені. Більше новин.

Сестра розлучена, і її важкі юристи влаштували все, щоб вона не отримала ніякого майна. І, звичайно, вона стверджує свою маму квартиру. Так, мама просто ліворуч. І я принципово хочу, щоб отримати нічого. Не копійки. І звичайно, я хочу підключити чоловіка.

р.

Ви думаєте, що я страшна людина? Так, я пошкодить дочку. Вона, до речі, не має права на квартиру, оскільки охоронець був скасований, як тільки її справжня мама була знайдена. Я не розумію, але я хочу, щоб моя сестра була якомога простіше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное