Кука з душею широко розкриває, як він їсть без зайвих витрат

Економічний поломок, що викликає коронавірусну пандемію, змушує багатьох людей по всьому світу затягнути свої ремені. На цьому фоні особливо важливо захистити своє здоров'я, надаючи всім членам сім'ї з повноцінною і недорогою їжею.

р.

А як це зробити на сайті Reddit американський шеф-кухар з прізвищою Aichliss. Пост загарнув десятки тисяч подобань і став приводом для живих дискусій. Після того, як техніка, описані в ній, дозволяють витрачати менше грошей на їжу без шкоди її якості.

Деякі рекомендації, надані тут, напевно, вже знайомі з нашими читачами. І з переліком раціональних покупок у разі несподіваної ситуації ми встигли познайомитися раніше. Але порада господарської варти може добре працювати. Так чому б не спробувати?

«Купити бобові якомога частіше». Якщо це можливо, зберігайте запас квасолею, сочевиці і висушені кліщі. Вони є дешевими, практично завжди доступні і практично не схильні до псування. Таким чином, за умови, що ви зберігаєте їх належним чином, покупка окупиться 100%. й

Р



«Легми – це найрізноманітніша їжа на кухні. Якщо замочити їх і покласти в холодильник перед сном, вони будуть доступні на наступний день для швидкого приготування. Це найкращий продукт, який ви можете надати поживний вміст і той факт, що вони є шкідливими для себе. й

, м. Київ

І дійсно, сої, ленті і квасоля займають деякі з верхніх плям на списку високопротеїнових рослинних продуктів. Спробуйте, скориставшись щоденною дієтою. Вони захистять ваше тіло від захворювань, допомагають привести здоровий спосіб життя і стати запорукою активного довголіття.

Зернові та зернові «Дивка бобових, зернових та зернових культур дуже багатогранна. Я думаю, що більшість людей дуже мало про них, крім пшениці і, можливо, овес. й



«Флур є незамінною їжею, якщо ви непереносимість клейковини. Борошно можна використовувати для приготування хліба, і він має багато інших використовують, наприклад, загусник для соусів. й

«Ріце є одним з найважливіших культур у світі. Підтримуючи всю цивілізацію по всій історії, і вона також буде тримати вас живим. Я не можу думати про краще харчування, що задовольняє мене. Знайдіть великі пакети рису, а потім купуйте відразу два. Дуже довго. Якщо ви просто шукаєте гарнір або підставу смаженого рису, краще взяти довгостроковий рис, але в екстремальних випадках також підійде круглозерновий рис. й

«Для того, щоб рис був чистим вуглеводами». Це хороша основа, але вам потрібно щось інше (м'ясо, риба, овочі) або у вас є дефіцит поживних речовин, який буде впливати на ваше благополуччя.



«Барлі теж добре, але з інших причин. Він багатий протеїном і залізом і може допомогти значно поліпшити надходження поживних речовин за дуже низькою вартістю. У супах і в тандемі з рисом, це може зробити вашу дієту більш повним в часах легкості і в рази більше.

«Авоїдні суперпродукти. Не тому, що вони шкідливі для вас. Ціни зазвичай необґрунтовані високі. По суті, найчастіше з'являються крупи і крупи вже містять велику кількість поживних речовин і мінералів. й

Фрукти та овочі "Купити свіжі цибулю і зберігати в сухих закритих приміщеннях, і купити консервовані і безсолі томати." Використовуйте цибулю практично все, вони смачні, дешеві і поживні. й



Цікаво, ми використовуємо цибулю практично щодня на кухні, але, на жаль, всього 30-40%. І найкорисніша річ, яка може принести загоєння від багатьох захворювань, кидати в сміття. Ми йдемо про лушпиння цибулі, що містить більше мікроелементів, ніж сама цибуля.

«Зберігати продукти, які рясніють в магазині і кілька людей купують. У західних Сполучених Штатах, наприклад, це брют/повернення. І восени яблука, кукурудза і капуста потрапляють в цю категорію. Іноді це пов'язано з тілесним збором, іноді через брак відсотків від покупців. Купити сезонні продукти і переваги від неї. Ви будете їсти, як король і платити як магар.

«Фрозені фрукти та овочі – це гарна річ». В них міститься всі мінерали і більшість вітамінів. Хтось сказав: «Ви не повинні один раз». Зміни смаків та зміни консистенції. Ми погоджуємось, що саме тому ми скомпільували перелік страв для дилігентних і зайнятих будинків, які чудово переносять заморозку. й



Якщо ви їсти м'ясо, купуйте найменш оброблені ріжучі. Кріплення курчат, м’ясо кісток та м’ясного м’яса є найкращими друзями. Заморожування м'яса є нормальним, але спробуйте не купити готове заморожене м'ясо. Купити сире м'ясо і заморожувати себе, щоб заощадити багато грошей і отримати краще харчування.



«Чікень не тільки 8 порцій м'яса. Також є кісточка для бульйону або супу і жиру, які можна використовувати в приготуванні різних страв. А також шкіра, яку можна обсмажити, щоб зробити смачні чіпси. й

Уникайте «з'єднання продуктів харчування» «Чіпси, цукрові злаки, готові салатні заправки, солодкі соки та напівфабрикати не найкращий варіант, якщо ви хочете отримати найзручніше з ваших грошей на продуктовому магазині». Вони шкідливі для вас, вони дорогі в порівнянні з вартістю виробництва, і вони кладуть навантаження на ваше тіло, для якого ви будете платити пізніше. Виняток становлять базові соуси, такі як хороший соєвий і рибний соус, зернові та бобові та консервовані овочі. й

«І нарешті навчимося готувати. Ця інформація набагато корисніше, якщо ви можете приготувати. Не знаючи, як правильно варити розкіш можна тільки тим, хто має додаткові кошти для цього. Здоров'я і здоров'я!

Ми пропонуємо широкий асортимент продуктів у холодильнику. Якщо ні, не забудьте додати його, коли ви залишаєте роботу. Намагатися від усього асортименту продукції в супермаркеті вибрати тільки найвищу якість і свіжі продукти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное