Що приготувати в домашніх умовах так, щоб не йти в магазин для хліба

Як приготувати Лава Вдома я дізнався від друга, яка працює як дієтолог. Я вдячна своїй психіці, кожен раз я їсть такий лавасик.

Якщо ви їсти хліб і не хочете йти в магазин, це чудовий варіант! Ну, після новорічних свят, і ще більше, це PP лаваш є справжньою. Мені подобається, що цей рецепт досить простий, без проблем!



Як приготувати лаваш з начинкою Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки піта на карнизі. Щоб приготувати тонкі черепиці не гірше, ніж зберігати, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі, ні дріжджі.

інгредієнти
  • 1 ст. м.кв.
  • 0,5 ст. борошна пшеничного борошна
  • 0,5 ч.л. солі
  • 10г оливкова олія
  • 0,5 ст.л. гарячої води


Підготовка
  1. У зручному контейнері змішайте кукурудзу і пшеничного борошна. Додати сіль.



  2. Додайте олію і гарячу (але не киплячу) воду до тесту. Змішайте тісто. При необхідності можна додати воду або борошно.



  3. Поставте тісто в холодильник на півгодини.



  4. Готове тісто ділиться на 6 частин. Покиньте кожен з штук тонко в шар. Кожен з тортів обсмажити в сухому каструлі на помірному вогні з двох сторін до готовності.



  5. Готовий лаваш Трохи жиру з водою з кухонною щіткою. Так, лаваші готові. Їм можна їсти замість хліба або загорнути на них начинку сиру, сиру з зеленню або яйцями з крабовими паличками. Виберіть начинку за вашим смаком. Бон привіт!

    Р





Також я пропоную ознайомитися з рецептом смачної лаваші, яку можна легко приготувати як в мультиварці, так і в духовці.



Тепер ви знаєте, як лаціна з начинкою (або без, використовуючи лаваш як хліб) в домашніх умовах. Напишіть цей рецепт у вашій кулінарній книзі. Довірте мене, такі лаваші допоможуть вам більше, ніж раз!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное