Чому росіяни не дуже люблять на півдні Італії і бояться

Складність руху за кордон - це дуже актуальна тема в наш час. Ми часто повинні розбити стереотипи і боротися за наше місце на сонці, де ми не очікуємо. Ну, сьогодні ми з редакційною колегією. "Сайт" Ми розповімо, що російська Саме на півдні Італії і тому.



Я переїхав до Італії 5 років тому з Білорусі. Я просто хочу сказати, що це рішення непросто для мене. В процесі руху було набагато більше, ніж уявлялося. Спочатку я хотів, щоб викинути все і піти додому, тому що все набагато простіше в моїй країні. Один з найбільш болючих тем для мене був дивнийЩо хочу розповісти про деталі.



й Безкоштовно Перше, що я хочу передати читачам, це те, що ми не вітаємо в Європі. Немає очікування.й Це гірка правда, що я вже прийняв. Не дивно, що у нас є італійські вакансії. У Італії рівень безробіття досить високий. Багато російських жінок приходять до Італії. Так, вони не тільки приймають безкоштовні вакансії, але і вільні чоловіки.

Подумайте про себе, чому вони будуть щасливі приїхати сюди? Ми завжди виділимо з натовпу. Ми завжди будемо дивуватися.й Для всіх, хто планує іммігрувати в іншу країну, хочу дати вам повідомлення: будьте готові боротися. Для хорошої роботи та житла, отримання документів, нормального ставлення інших. Більше одного разу ви почуєте неприємні заяви. Не легко.



浜у 涓 蹇 Так чому ми не любимо в сонячній Італії? Я скажу вам прямо. Італійці не дуже дружні до відвідувачів.Не турбують туристів. Навіть італійці, які переїхали з сусіднього міста, можна вважати дивним. Звісно, ті, хто відвідав Італію як гостя, може здатися, що місцеві люди дуже доброзичливі. Але довіряю мене, вона відрізняється від іммігрантів.

Я не говорю, що всі італійці ворожі до нас. Кожен має власні думки та стереотипи про росіяни. Все залежить від індивідуального. і його знання, його особистий досвід. Я зумів зробити друзів з деякими місцевими На жаль, для більшості нас ми є третіми світовими людьми.



Італійці Freepik не розуміють країн СНД Багато італійців навряд чи відрізняють країни СНД, викликаючи всіх недискримінованих «російських». Коли я сказав, що я прийшов з Білорусі, я майже завжди запитав, де це. А коли я покажу фотографії і вкажіть, що більше 2 мільйонів людей живуть в Мінську і більшість мають вищу освіту, я бачу на своїх обличчях щирий сюрприз. Італійці знають більше про Сполучені Штати Америки та інших країн Європи. І У нас майже немає інтересу.й Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я збираюся мати пару тапочок, але я дам вам свою думку: У зв'язку з цим, ми також знаємо, що це стосується.й Де більшість італійців отримують інформацію про росіяни? Це право, від перегляду туристів. А гості з СНД часто поїдуть дуже некультурно, і я сам побачила мій «власний». Особливо для дівчат, які заважають занадто непогано і провокують непристойні асоціації.



й Ми не цінуємо себе І тепер я розповім про іншу причину, яка значно впливає на російськай Ми не любимо або цінуємо те, що наш Ймовірно це залишки тих часів, коли люди з СРСР надихнули всім за кордоном. Але навіть зараз мій італійський чоловік часто просить, чому ми приймаємо так багато інших народів. Ми більш схильні купити італійське обладнання або, скажемо, продукцію, ніж щось вітчизняне. Багато людей шукають громадянство іншої країни.

Я поясню, звичайно, ми дуже універсальні люди, відкриті до світу. Все, що ми зацікавлені в всьому і, таким чином, розширення наших горизонтів. Але десь глибоко, я боляче. Як ми очікуємо, що іноземці добре лікують? Ми не любимо себе.?



й Freepik Я думаю, що я підведе підсумки. Якщо хтось збирається працювати в Італії, то не варто сподіватися, що процес інтеграції буде простим. У нас є багато перешкод. Я щиро сподіваюсь, що всі негативні стереотипи, пов'язані з росіянами, стануть справою минулого. У той же час, дорогі співвітчизники, я закликаю вас довести ваш приклад, що росіяни заслуговують повагу. Поділіться своїми історіями та думками про цю тему в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное