Чому Різдво буде фантастичним в цьому році, згідно з милою ворожою

Повірити його або ні, але Про нас Вперше в 2019 році. До цього з'явився британський астрологір і письменник.



Джессіка Адамс заявила заздалегідь, що "дека дуже тривожна подія" відбудеться 10 січня 2020 року. Після цього перша людина офіційно зареєстрована як жертва глобальної пандемії.

Прогнозування про коронавірус "Я знаю, що буде далі", - стверджує астрологір. Я допомогла мені підсвідомий розум, щоб контролювати свої дії і дії заради спалювання. У лютому 2020 року письменниця лівого дому у Великобританії та позбавлялася до Тасманії. У той час майже ніхто не знав про початок пандемії.

р.

Після того, як її пророкія прийшла, вона усвідомила, що вона повинна попередити світ небезпечної небезпеки. Світ буде перевернутися вниз. Визначений, жіночий астрологер перемішував передні сторінки світових журналів та газет.



Джессіка також пророкувала Brexit і риф між князями Гаррі і Вільямом 2017 року. Вона також продемонструвала, скільки Дональд Трамп отримає коронавірус.

Найсвіжіші речі в даний момент є її прогнозування на Різдво 2020. Вона сказала Різдво в цьому році буде «незламним» і «фантастичним». І ситуація в світі зміниться, починаючи від 3 днів до Різдва.



Сама Джессіка Адамса – британський і вважає різдвяну дату за католицьким каньйоном, а саме 25 грудня. Тексти пісень, а це означає: Поки православні Різдво приходить 7 січня

«Ми побачимо, що ми ніколи не бачили в нашій історії. Земля нарешті об'єднає і прийде на глобальну безпеку. Люди будуть об'єднані, такі процеси ніколи не трапляються до, говорить про астрологір.



В цілому, Джессіка стверджує, що на цьому етапі людство знаходиться в середині циклу, так само, як і це було під час Другої світової війни. З різницею, що немає війни, що добре, навіть відмінно. За її словами, цикл повинен закінчитися 2026 р.

999 р.

«Всі зміниться. Це не деякі види системного перезавантаження, ні. Це абсолютна, загальна революція в широкому сенсі. Світ змінить назавжди. Слова письменника дуже впевнена, тому ймовірно, після 2026 ми можемо очікувати великої зміни.



На жаль, жінка стверджує, що ми ніколи не позбавимо від COVID-19. Немає в змозі викликати вакцину. Але ми можемо навчитися жити з ним, і з кожним покоління вірус стане менш небезпечним.



Це жінка, яка живе в океані. Звичайно, її минулі прогнози вражають і відроджують свідомість. Але всі її пророцтва завжди будуть 100% вірними? Не знаю, що. У будь-якому випадку, шановний читач, ми хотіли поділитися цією статтю, щоб ви дізналися щось нове і таємниче. Не кожен день ви дізнаєтеся про людей з такими неймовірними здібностями.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное