Польські парфуми "Чи можу бути", що запах весняного життя і мати

Коли я був у столиці (до коронавірусної пандемії), я знайшов парфуми, які мій адор в одному з магазинів на центральній площі. Я хотів дати їй на день народження, це був її улюблений запах. Проте, я не можу протистояти і вирішив смакувати ці старовинні духи нашої молоді матері.

«Мебе» асоціюється з дитинства. Після того, як час цей маленький фляск Він був справжнім скарбом! Можливо, не було жінки, які б не хотіли б це просте паку-карамельне аромат. Зібрали в них!

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо трохи ностальгії для красивих сімдесятників і пам'ятають польський Парфумерія "Майбе" (Бич мож) Це рідко зараз!



Вінтажні парфуми "Нехай він не потворився, можливо." Може бути занадто тихий, можливо. Вони кажуть, неправильні манери, можливо ..., – один раз санг Капіталіна Лазаренко. Джаз виконав Едді Роснер, який озвучив Карнавал ніч, написав пісню для неї. Ця пісня була настільки популярною, що в Польщі випустили парфум «Бе може» («Бич Мож»).

Аромат «маї» Він миттєво завоював серця дам від Бреста до Владивостока, не кажучи вже про польських дам. Всі над пострадянським простором вони просто люблять ці парфуми. Вони продаються виключно "в змах", як тільки вони з'явилися, кілометрові черги підкреслювалися.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Текстиль Урожай Текстиль СРСР (@tekctilnay_lavka)



«Парх тонкий, свіжий, щирий. Альдегіди, життєрадісні квіти в кристалній вазі, прохолодному бризі і крихкої солодкості ванільних сушарк. Ніжність в пляшці! – це те, як мій Тітка описує ці парфуми.

Склад складається з наступних нот і акордів: амбра, білий кедар, бергамот, фіолетовий, геліотроп, герані, гіацинти. І лілія, мимоса, троянда і сандалу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@parfum_28blag)



На додаток до відмінного аромату, їх плюс був комфортним флаконом. У будь-якому очищенні банки 10 мілілітрів парфумів можуть вписуватися в будь-який гаманець. Вона сказала, що аромат нагадує Chanel No. 5. Легендарні духи!

Я пам'ятаю, як дитина, що проходить через мою матір'ю і проходить через коробки «Сіньтеатура», «Frezi Grand», «Riga бузок» і, звичайно, була приємно скляна пляшка з золотою кришкою від польського заводу Uroda називається «Чи можу бути».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення, що поділено Perfume )Opt/Retail/Crucified (@parfum_classic)



Тепер я хочу повернутися до цього. Пляшка "Майбе"Що я купив у столиці. На жаль, запах відрізняється від минулого, тому часто буває з парфумами.

Так, вони все ще виділяються, але запах змінився. На сьогоднішній день, здається трохи застарілим, так як кажуть, «це зараз не зношене». Зміна часу, зміни смаків!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Останнє повідомлення від UniqueВінтажРосія (@uniquevintagerussia)



Немає нічого... Однак для багатьох жінок цей запах запам'ятовується як пам'ять про безтурботну молодь, свого роду ностальгії для минулого. До речі, С. Родіонов має історію за однойменною назвою «Це може бути». Про любов і трохи про парфуми. Якщо ви не прочитали його, я рекомендую!

Якщо ви, як мені, зацікавлені в темі старовинних парфумів, я пропоную вам ознайомитися з духом минулого наших мам Детальніше. Не знаю, що Чанель No 5 і Червоний московський запах однаково! Особливістю відмітки є назви ароматів - чудові твори радянських маркетологів.



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений ХПЗ НОСТАЛГІЯ ХОККАНА (@parfum_nostalgia)



Для деяких вінтажних парфумів "мая бути" пам'ятьДля когось пам'ять родичів. Як пам'ятати їх? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное