Кріплення Михайла Жванецького про річний вік і як він не хоче бути старою людиною

Нещодавно виїхали з нами видатний письменник і реальний одеський Михайло Жванецький. Я хочу пам'ятати своє цікаве і насичене життя і, звичайно, принести легендарні. Жванецькийй

Недавнього часу ми були шоковані жахливими новинами. І через місяць я дивився інтерв'ю з молодими і відомими комедіями. Він приймав, що у своїй роботі надихнула мініатюри Карцева та Ільченко. І написав він для них, як ми знаємо, Михайло Жванецький.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Повідомлення від Magic School Center (@magicschool_358)



Я завжди дивився. Щоб зробити задоволення життя є справжнім мистецтвом. У рамках Радянського Союзу з’явилась така інформація.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

ВІНГТОН ЧУКЛ (@krilataya_fraza)



Михайло народився в місті Томашполь, Вінницька область. Під час війни він і матір його переїхали на Ташкент. Тоді він і його родина повернулися до Одеси.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@hotal958)



У своїй подорожі почався великий сатирист. Навіть в інституті він почав проявляти себе в студентському театрі, де зустрівся з майбутніми супутниками Роман Карцев і Віктор Ільченко.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Історія Росії в фотографіях (@russia_in_photo)



Під час своєї великої кар'єри Михайло написав кілька книг і величезну кількість мініатюр і монологів. Я великий фанат його вже класичних гумористичних творів. Але є більш серйозні, одна з яких я хотів би цитувати нижче.

Я не хочу бути старою людиною! Я не хочу бути старою людиною! Я не хочу бути старою людиною! Три морозива... Це липень 2003. Що робити?
Бог почув мене...
Він напевно чув.
Він просто усвідомив, що... Я вірю!
Я не збираюся в машині, я б не побачила сина, я не кладаю сотні людей на столі.
Я не бачу море з вікна.
Я не повертаю на літо.
Я не знаю комп'ютеру.
Я не знаю свободи.
Я не бачив проводів трьох хлопців у Москві.
Найголовніше я бачив.
Не прочитав Орвелл, Ніцше, Проуст.
Я не читаю себе...
Що робити? Для продовження життя ми сплачуємо старий вік. Ми платимо за старіння.
Хто все буде настільки дорогим?
Для того, щоб бачити сина, щоб почути те, що він би сказав, мені довелося хворіти, зцілити, кашельувати. Але я мав бачити різне життя.
Готелі, яхти, багатолюдних магазинів.
Автомобілі сходження на вершину одного, японського ринку риб, грецькі острови - як ви бачите, якщо ви не отримали старих?
Я дав багато. Я купив багато.
Я оплачений протягом років, силою, від wit.
Жінки.
Краса ранньої смерті, улюбленої в нашій країні.
Я вибрав більш міцний спосіб.
Я виріс старий, сірий, пішов з повсякденного використання, від популярності.
Я дав все, щоб просто подивитися: газети, спонсори, помада, діапери, судові випробування ...
Я прийшов, я бачив, я виглядав.
І це крі: «Я не хочу бути старою людиною»?
Добре, стояти в чергах радянської влади, шукати їжу, ліки. Сісти на жарт...
Ви були в шахтному полі. Ви пройшли. Це над.
Боже! Про нас Насправді, я шкодую.
Я серйозний - Я бачу!
Я збираю кричу.
Я запитаю, що ви не повинні бути застарілими. Дякуй! Дати мені!
Він робить різницю. Я був спеціалістом. Ми на рівних підгинах з цим життям. І хто був хто...
Тепер я шукаю, писати, переходити, але не в житті.
Я помістила голову тих ідіотів, які шуться в голосі, "Я не хочу бути старою людиною!"
Ш. Калм вниз. І не


Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільний з мгдерменією (@mgerarmenia)



Це монологія душі великого чоловіка. Набряк відчувається в кожній лінії.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Шхян Юлія Михайлівна (@shkhiianiuliia)



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Напишіть у коментарях про улюблені твори класики, а також дайте улюблені цитати Жванецький. Разом ми пам'ятаємо велику людину.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное