Справа бабуся, яка забороняє покарати дітей

Не знаю, як відреагувати свої змії. Кожна мама думає про те, чи покарати дітей рано чи пізно. І добре подумати, що не просто кричить під впливом своєї справи. проблеми і поганий настрійй

Чи повинні батьки покарати своїх дітей? Я тільки повністю розумію цей вираз, коли я виріс. Як дитина, ніхто не думає, що мама може мати лише поганий день на роботі або що вона має головний біль і втомилася. Діти чують тільки кричущий і небезпечний голос. Навіть якщо молода дитина має достатню емпатію, щоб зрозуміти стан батьків, він, безумовно, має дитину. відсутність життєвого досвідуПропустити батьківські кришки і агресію минулого. Тільки дорослий може зробити це, і не завжди.



Уміння дивитися на світ очима дитини завжди буде запорукою його належного виховання. Багато батьків скаржаться, що так багато знати і постійно контролювати себе. По суті, тільки одна навичка більш важлива. І вже за ним – мережа терпіння, догляду та розуміння.

р.

Друга найважливіша здатність пошукй Тим не менш, важко розробити без зовнішньої допомоги. В той час як це Ви можете допомогти батькам., хто довго відчував всі етапи виховання і тепер може дати хороші поради і допомогти дивитися на все по всьому світу.



Чому не дідівці покарають своїх дітей? Я не можу забути історію мій мама сказав мені нещодавно. Моя бабуся пішла, і тепер мій батьки часто пам'ятають мене. свінгериМи хочемо, щоб наші спогади про життя в нашому серці.



Не пізно восени. Моя мама прийшла додому з роботи, і я був у бабусі. Ми будемо святкувати ювілей мого друга бабуся, і вона поставила свій найкращий набір на стіл. Як я пам'ятаю тепер, червоні і білі муси з тими ж кастрами. Всі прикрашені золотою ріжкою. Я часто попросив мого бабуся, чому вона не використовує послугу частіше, тому що це так красиво. Але мій бабуся похилий ці чашки занадто багато, і тому тримати їх безпечно. Про насй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з Vintage магазин (@vintage_farforistka)



З порогу відчував мій невдовзі. Це був кінець року, а нескінченні бюджети з звітами зробили її нервом. У той час як ми приготували вечерю, все було чудово. А потім прийшов час, щоб встановити таблицю. І, як ви можете здогадувати, маленька людина знаходиться в обличчі. Я зумів розірвати одну з чашок моєї бабусі.й

На щастя для мене, моя мама була в іншому приміщенні, і мій бабуся, хоча вона любила набір, любила мене більше. Вона швидко починала підбір шматків і не виходила на мене. Але ми не встигли захопити сліди мого «кім’яка» перед мамою. А потім він почав. У концерті Кіркоров виступить концерт....



Моя мати кричав, я кричав, і мій бабуся виглядав на мій мама в тиші за перше пару хвилин. А потім вона сказала щось, що швидко замочила мами:

«Що ви зламали чашку? Я маю на увазі, що це? Стоп життя у вашій дитині. Я ніколи не покараю вас або дозволяв собі вентиляцію, агресію на вас через поганий настрій. ?

, Україна

І, звичайно, мені, що наші батьки Вони люблять наших дітей ще більше, ніж ми робимо.й Не вірно. Ми можемо допомогти вам уникнути помилок. Звісно, навіть вони не завжди праві і іноді можуть наносити старі методи виховання, які були прийняті раніше. Деякі з їх рекомендацій необхідно послухати.

Іноді тільки бабуся допоможе прокидати, відірвати від рутини і відновити. Побачити дитину, як вони бачити їх. Ви можете змінити свій час. ставлення...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное