Перетворення 73-річного леді, після чого вона помилкова для матері її онуків

«Я не маю часу», «Я дуже дорогий», «Я буду це пізніше», «Я не те, що старий» – це і багато інших причин, які ми використовуємо для боротьби зі зміною. Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться надихаючим оповіданням 73-річної жінки, яка точно знає, як змінити її життя. Вона доведена до світу, що вік не є перешкодою, якщо у вас є мета та мотивація.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



Майже три роки тому Джоан Макдональд був в офісі лікаря, де вона дізналася, що її здоров'я було швидко погіршено. У віці 70 років вона приймає кілька препаратів для високого артеріального тиску, високого холестерину та інших недуг. Доктори сказали, що вони повинні збільшити дозу, якщо це не радикально змінити їх життя.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



Макдональд вирішив відмовитися від почуття безпорадності і дискомфорту в своєму тілі. Вона зрозуміла, що вона не піклується про своє здоров’я занадто довго. І якщо вона вирішила змінити щось, зараз або ніколи не знову. "Я знав, що я повинен почати діяти інакше, - каже Йоан. «Я побачила мами ходити по тому ж, приймаючи ліки для медикаментів, і я не хочу, що життя для себе. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



"Я дійсно почався з нуля." Макдональд поділився своїм бажанням зробити зміни способу життя з її дочкою Мішель, який підштовхував її мум, щоб привернути увагу до здоров'я протягом багатьох років. В якості професійного тренера вона допомогла їй досягти поставлених цілей. Незабаром 70-річний Йоан почав онлайн-тренінг програми для своєї дочки. Як почалася її спортивна подорож.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



MacDonald потім почав приймати регулярні прогулянки, які подарували їй кардіо тренування. Крім того, вона почала займатися навчанням йога і міцності. «Я дійсно почався з нуля», - каже Макдональд. Але тепер ця жінка позбавляє для чохлів фітнес-журналів!

Серед інших речей, Йоан різко змінив дієту. "Я використовую, щоб їсти менше, ніж я тепер, але я не розумію, - сказала вона. Я тепер їсть більше (5 невеликих страв в день), продовжуючи схуднути і зазвичай краще почувати себе.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



Сьогодні Макдональд втратив всього 28 кілограмів, і її лікарі прийняли, що втратив загальну кількість чотирьох фунтів.здоровий! Нарешті, вона більше не потребує прийому ліків. Але, звичайно, це багато важкої праці, консистенції і часу, щоб дістатися до цієї точки.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



Спочатку метою жінки було швидко схуднути. Але зараз вона хоче відчувати сильний і пружний! Тепер Джоан проводить в тренажерному залі 2 години 5 днів на тиждень. До речі, це допомогло їй багато часу. Навчання - перше, що я з ранку. Щодня. «Я близько 7 ранку, я ходжу до навчання, а потім я можу присвятити решту дня іншим речам на моєму графіку», - сказав МакДональд.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост Джоан Макдональд (@trainwithjoan)



Основна порада Джоан хоче дати всім старшим жінкам, які хочуть навчатися це: вік просто номер. Не відчуйте себе лише тому, що ви більше 70. "Ми сильні і здатні змінити, але ми часто бачили як крихкий, - каже вона. «Так, ми не можемо повернутися назад, але ми завжди можемо ловити. й

Як ви думаєте про цю неймовірну трансформацію на 70? Вони поділилися враженнями в коментарях. Сподіваємось, що шлях бруківки та сильний Йоан Макдональд надихне вас до власних досягнень. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное