Розкішні старі фільми про царів, королів і судів

Кожен рік є багато нових цікавих фільмів. Я, наприклад, дивитися дуже різні жанри - практично все, нерозривно. Я обирає тільки найкращу якість, розумні фільми з цікавим сюжетом. Але щороку я часто повертаю до старих шедеврів. Після всього, хороший фільм, як вино, повинен пройти вік, а також залишити приємний післясмак і харчування для думки. У статті зібрано Кращі фільми про царів і королівПро аристократію і відомі монархи.



Звичайно, цей список може бути дуже довго. Тому я визначив п'ять найбільш вражаючих і нудних картин. Крім того, цей список буде включати рідкісні, старі фільми, які мало хто чув раніше. У минулому столітті фільми були зроблені дуже по-різному. Не було захоплення великого офісу коробки, а режисери просто зробили те, що їхні серця хотіли.



Marie Antoinette, Королева Франції Ця картина розповідає історію Марі Антойнета – Королева Франції. Вона стала відомою завдяки моді, веселості та гемблінгу. Королева була дуже ударною. Марія також привітала революцію і підтримав її царя. Фільм був знятий в 1956 році, але він зумів вийти попереду часу: навіть зараз фільм виглядає дуже красиво і розкішно.



Про дівчину з бідної сім'ї у Франції. Angelica є a дуже красива, елегантна і розумна дівчина. Однак, щоб врятувати свою сім'ю від бідності, вона повинна змащувати багатство. На сюжеті картинки дещо нагадує казку «Краса і бенкет», але тільки в реальному житті. Фільм також базується на романі Енн і Сержа Голона «Анжеліка».



Марія, Королева Скотса – це ще один дуже хороший старий фільм, який був виконаний в 1971 році. Про два друзі: Королеви Шотландії та Англії. Спочатку друзі були суперниками, але життя об'єднала їх разом, щоб служити в'язниці. Дуже цікава і обструктивна історія.



Незважаючи на те, що головний герой не король, фільм відмінно захоплює дух цієї епохи. На сюжеті трохи відрізняється від роману, але також не залишає байдужого глядача. Фільм був знятий в 1975 році і навіть тепер він може бути переглянуто як класичний світового кіно.



Фільми акції розвивалися в Баварії та Австрії в середині ХІХ ст. Дочка герцога Єлизавета, яка називається Sissy, любить природу, тварини та верхова їзда. Вона не любить своїх друзів, які виступають як реальні принцеси. В одній точці Сіссі познайомиться з ним привабливий молодий офіцер і закохується. Але це не так просто, якщо ви як з багатих, відомих сімей. Фільм чудово передає королівську атмосферу, а також занурює в дотик любовний сюжет.



Я сподіваюся вам, а також я, насолоджуватися цими фільмами. Які старі фільми вам подобається? Яка епоха ви хочете зануритися?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное