Устілка мачуха, який не запрошував на весілля гарячим степом

«Моїй мамі – друга дружина батька. Він має старшу дочку з першого шлюбу, Іра. Так сталося, що Іра в будинку матері, місце не знайдено, і Іра жив з нами до дорослого, пише Лера. Вона 16 тепер, і вона дійсно не розуміє, як вона могла зробити, щоб люди, які підняли її.



Другу дружину батька «Перша дружина Даду разом з іншим чоловіком». Після розлучення батько залишив свою квартиру, хоча законом він залишився половину житла. І не хочу звертати увагу на те, що дочка зварилася. Тоді Дад взяв Іру до нас. Після того, як мама вирішила зареєструвати її в нашому будинку. Весь дитячий садок забезпечений всім необхідним. Її мама навчила її варити, пришити, подарувати їй різні муси і подбали про неї як дочка. Я був дуже молодий, потім.



Коли Іра перетворилася 18, вона переїхала з хлопцем, пізніше стала вагітною. Хлопець пішов з дитиною в руках. Моя мама не збирала мене додому і яра повернулася назад. Що робити, не залишити на вулиці молодої матері і дитини? Не рідний, але люблячий з усім серцем бабуся, подбали про онуків і матері на найближчі два роки. Іра почала знайомство з другом з університету. Він запропонував їй і вони почали готувати на весілля. й



Моя мама купила Іру розкішну весільну сукню. Вона допомогла організувати захід, щоб вона виглядала як казка. Ми зробили подарунок для весілля з батьком. Здавалося б, що моя мама потрібна для цього свята. Дуже щаслива для Іри і захотів всім запам'ятати свято. Він запам'ятався, але не всі очікувані.

Іра та її майбутній чоловік планували медового місяця. Вони забронювали квитки в Туреччину, і яра попросила маму сидіти з онуком. Як не можна сказати? Не доки він прийшов на запрошення на весілля, що Яра попросила батька наодинці без своєї матері. Він дуже сердився і сказав, що він не збирався в будь-яку точку. Але матір його відступив і привітав дочку. Тоді він пішов на весілля Іри, подав її конверт і повернув додому.



Через два тижні Іра прийшов з сином, якби нічого не сталося і нагадував їй угоду з матір'ю. Вона сказала мені, як годувати її онуком, а її мати може ледь тримати її сльозами. Моя онука залишилася з нами, якщо Дад не був додому. Коли він дізнався, що Іра прийшов, він кинув її з дверей з онуком. Іра назвав його і нагадав йому, що вона була зареєстрована тут і може жити до тих пір, поки вона хотіла в нашому будинку.



У пансіонаті батько назвав свою екс-дружину і змусив його звинуватити з його голодною дочкою, інакше він продасть свою частину квартири, в якому мама Іри живе з сім'єю. Тато закінчує блимає себе. Подумав, що він не піклується про Іра, як це все життя. Якщо він був тато тільки у вихідні, можливо, його дочка буде більш вдячна.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное