Майстер з питань заміських справ інформує, що час сіяти в січні для розсади

Новий рік просто приїжджає, за вікном снігу, і ми садівники і дачники вже онімаються. Питання в моїй голові: «Що сіяти в січні, принаймні для розсади?» Ми хочемо запланувати все заздалегідь, щоб підготуватися до нашого довгоочікуваний садовий сезон.

Саджанці розсади є тільки першим кроком. Посів Ще на початку, але вже можна і необхідно підготуватися до її посадки: перекручувати равлики, підготувати чашки, зробити насіння на стрічку і провести інші підготовчі роботи.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть, що він може зробити. завод Січень і Лютий. Не встигнути відпочити, нехай це!



Що ж висить в січні Досвідчені садівники відразу попереджають: «Не заспокоїти все, щоб витерти.» Пам'ятайте місце на підвіконні! Якщо ви зараз переключите до величезної кількості квітів, то при весняному поході це місце може бути недостатньо для баклажанів, перців і помідорів. Про нас

Також, коли посів у січні-лютому, освітлення важливо! Не може працювати без неї. В якості освітлення підходять світлодіодні, флуоресцентні лампи, фітолампси.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений садом. Квіти. Курочки. Кролики (@yulia.4e)



Зимові місяці посадка-час "Тугодоум", тобто рослини з тривалим періодом вирощування, від розсади до цвітіння, в якому береться від 130 до 200 діб.

Ну, дворічники і багаторічники з таким посівом мають можливість цвісти цього року, а не поруч!

З рослинних культур можна засіяти кореневу селери, пізня капуста, баклажани, цибулю і цибулю пори. З ягід можна висаджувати дрібно-фруктову суницю і відремонтовану суницю. Дуже родючі культури! Наприклад, малинова полуниця з мінімумом зусиль додасть вам смачні і ароматні (так само, як лісова суниця) ягоди.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@shitikova574)



З квітів можна висаджувати насіння зональної і виразної пеларгонії, всі види бегонії, похмурості, дзвіночки, деякі види гвоздик і еустоми підходять. І, звичайно, петунія для подальшого різання. Також можна включати рослини, які вимагають попередньої стратифікації, такі як лаванди, дельфініуми і люпини.

О, я повністю забули! Якщо ви хочете порадувати себе і ваших близьких красивими квітами по 8 березня в січні можна висаджувати тюльпани або гіацинти для дистиляції.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост поділений Flor.lab (@flor_laboratory)



Взимку можна також вирощувати сукуленти для сходження і гірок з насіння, а також декоративних і листяних рослин, наприклад, гугеру.

Сова в січні ароматні трави - меліса і м'ята. Р висадка Ви будете мати повне гніздо, яке буде рости без проблем у відкритому грунті.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пост спільного з недосвідченою домогосподарка (@vmoemsady)



І нарешті, хочу сказати, що висаджені розсади в січні дадуть вам більший урожай: квіти цвітуть раніше, а плоди дозрівають раніше. Якщо сіяти в січні, наприклад, петунія, то по часу посадки у відкритий грунт, рослина вже буде на стадії бутонізації.

Я також рекомендую дізнатися, як уникнути розтягування розсади і що робити, якщо він вже простягається. Немає великих секретів, тільки 5 речей, які слідувати!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

АГРОКУЛТ (@agrocult)



Тепер ви знаєте, що рослина в січні для розсади. Я можу сказати від себе, що мій мама і я вирішив вчора, що це час, щоб взяти участь у підготовці до садових сезонів. Так дуже скоро підвіконня буде рясно вишивати розсадою, переважно квіти. Я дуже хочу побачити красиву квітучу сад!

Тексти пісень, а це означає: Чи є ваша душа вже любляча в саду? Що ви збираєтеся висадити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное