Чи буде син і онука відвідати Ніну Ургант і як вона відчуває зараз?

Цього року легендарна радянська акторка Ніна Ургант відсвяткувала свій 91-й день народження. Я не можу вірити, що це може бути!" Дива в сітці просто! На жаль, знаменитість витратила свій особливий день вдома. Це всі мої помилки. карантинУ зв'язку з чим Ніна Михайлівна все-таки не завадить виїхати.

Я дива, що допомагає знаменитій акторці впоратися з монотонним рутином і як вона живе зараз? Ми будемо говорити про це в нашій статті.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Легенда радянського кіно живе в трикімнатній квартирі, яка купила родичів. Затишна гнізда розташована в самому серці Санкт-Петербурга біля Театру Маріїнський. Незважаючи на досить великий житловий простір, Ніна Михайлівна живе там окремо. Однак Актриса не відчуває себе самотніми.й Усе, вона відвідала свого улюбленого сина Андрія та онука Івана.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Довгий час жінка бореться з хворобою Паркінсона. На даний момент, однак, не варто забувати: «Особливості лікарів не знайшли способу вилікувати мене. Тексти пісень, а це означає: Я променю, що Бог не буде мій розум. Я не відчуваю свого віку. Якщо це не для моєї хвороби, я все ще буду їздити і робити все, як я зробив, коли я був молодий. Я відчуваю 17 років в моєму серці.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



До речі, з тієї ж причини, квартира актора оснащена найбільш успішним способом. Все для того, щоб Ніна Михайлівна була прогулянку комфортной Однак, жінка пропускає можливість прогулятися і вдихати свіжим повітрям без обмежень: «Якщо я міг, я б поспішав по місту, прогулянку по берегах Неви».

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Безкоштовна знаменитість часу проводить в компанії книги та радянські фільмиТелевізор Вона дуже рада дивитися своїх колег. Але Ніна Ургант ігнорує фільми за її участю: «Я не схожий на те, як я дивлюся на екрані!» Це був вірним навіть коли актриса була молодий.

Головне закріплення Ніни Михайлівни є її родичами. Незважаючи на зайнятий графік роботи, син Андрій і бабуся Іван регулярно відвідають свою улюблену матір і бабуся. Ургант Jr. називає його бабуся буквально щодня. Цікаво, відомий актор, шоумен і телеведучий часто Про насй Цікавить її погляди в різні робочі моменти. Крім того, Іван вперше розповідає про своїх найяскравіших жартів своїм бабусям.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



На додаток до сім'ї та друзів урганта також є домом. офісй Працівники контролюють чистоти квартири і виконують різні запити знаменитості. У зв’язку зі старістю та хворобою актора, це лише міра необхідності.

Що стосується найбільш болючої теми нашого часу, то тут позиція Урганта Ніни має фундаментально змінено. Якщо перед жінкою не серйозний про вірус, то вона боятися її сім'ї: «Я дуже хвилююсь про людей». Спочатку я думав коронавірус, який не може бути. Але потім я зрозумів, що це було серйозним. Я дуже шкода і шкода. Від щеплення Ніна Михайлівна поки не відмовляється.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Немає. карантин Ніна Ургант: Щодня я запитаю Бога, щоб захистити нас. Ми просто повинні чекати трохи! Вона впевнена, що біла смуга в житті кожного з нас не далеко. Не розпадайте, друзі!

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Покажіть мені, чи є у вас улюблений фільм, де неімітований Nina Urgant? Не забудьте поділитися своїми улюбленцями в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное