Чому безперечно повторюють молитву Амбросу Optina

Якщо ви прочитали роман «Брати Карамазов» Фьодора Достоєвського принаймні один раз, то обов'язково пам'ятаєте Ельдер Зозіма. Ви знаєте, що символ мав реальний прототип? Його ім'я був Амбрисом Оптини, і він був відроджений старою людиною протягом життя. Заповнена любов'ю для людей, які неспроможні до доброго знежирення і допомогло кожному стражданню. Молитва Амбросу Оптини тепер служить надійним щитом проти всіх зло і нещастя. Допомагає піднімати дух і отримати міцність.

У 1878 році Фодор Михайлович прибув до Оптинської пустелі. Він зустрівся з старим чоловіком. Він сказав, що реставрація персонажа і Elder Ambrose був тільки зовнішнім, хоча зараз важко сказати точно. Але клітина Зозіма описана Достоєвським, як і абод Едера Оптинського.



Для дітей, батьків, здоров’я. Нерідко молитви цього святого розповіли матері, які переживають про долю і благополуччя своїх дітей.

30241820

Амбриз Optina зробив багато хороших зневодів, одна з яких є облаштування Шамординського монастиря для жінок. У Чамордіно зведений храм. Амбуда став духовним наставником симоносіної Софії, який через кілька років організував діяльність монастиря.

Є два види молитви. Ви можете прочитати коротку ніч, коли ви йдете до сну. Але довга опція повинна бути лівою для переходу до церкви.

Коротка версія молитви Святої Амбрису Оптини, О Господи, Ви всі ваги, Ви можете все, і ви хочете, щоб бути збережені і приходять в розум Правда. Не витримайте своїх дітей знанням своєї правди і ваших святих і зміцнить їх, щоб ходити в ваших команд і мені, грішник, мати дивний.



Довгий варіант (закінчення) Бог! Ви зробили мене гідним бути матір'ю сім'ї, Креатор всіх істот, шляхом застосування милосердя до дивності, Ваша грація дала мені дітей, і я даю: Вони ваші діти! Для Ви подарували їм життя, давали їм життя безсмертною душею, регенерували їх хрещенням для життя відповідно до вашого заповіту, прийняти їх і отримали їх в босом Вашої Церкви, О Господи!

Зберігайте їх в стан благодатності до кінця їх життя; зробіть їх учнями Таємниці вашого ковенанту; освяйте їх з правдою; дайте Ваше ім'я холі в них і через них.

Відправити Ваша витончена допомога у своїй освіті для слави Вашої ім'я та користь вашого сусіда. Дайте мені методи, терпіння і міцність для цього!

Вчити мене висадити в серцях корінь істинної мудрості, ваш страх. Визначте їх зі світлим, що перетворює Всесвіт вашої мудрості.

Давайте їм любити вас з усім своїм серцем і думкою; дайте їм зв'язувати вас з усім серцем, і дайте їм трембл всі своє життя з вашими словами.

до 1 2 3 4 5+

Пам'ятайте, що головне, коли читання молитви, щоб зрозуміти, що це не просто слова. Це спосіб звільнити енергію бажання щастя і здоров’я ваших дітей. При прочитанні слід лише про них думати. Наприклад, багато людей сприймають слова молитви як ришта, особливо після багатьох повторень.

137368

Звичайно, важко концентрувати кожен раз. Однак, ви знаєте, що всі ваші зусилля спрямовані на благополуччя найближчих людей. Нехай це найбільша мотивація.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное