Салат "Геарт-атеатр" і таємниця його популярності серед господинь

Я шукав інтернет для рецептів ситних і недорогих салатних інгредієнтів і походив по «Геарт eater»! Тепер, на вимогу чоловіка, зробіть салат. куряче сердечка Дуже часто. Смачний, ароматний, оригінальний і красивий... Не існує причин, щоб лікувати цей салат до родичів!

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, великим рецептом. салат з серцемй Не можна відірвати!



Салат з курячим серцем Інгредієнти
  • 500г курячих сердечок
  • 3 яйця
  • 150г твердих сирів
  • 3 цибулини
  • 1 ч.л. солі
  • 1 ст. цукру
  • 2 ст. ложки оцту
  • окропом
  • майонез


Підготовка
  1. Вимити підводи і відвар в солоній воді. Прохолодити і потім нарізати на 4 штуки.



  2. Очистити цибулю і відрізати їх дрібно. Поставте цибулю в чашу. Для маринаду заливають цукор, сіль, оцет на серця і залийте окропом все над тим, щоб цибулю повністю в воді. Дайте мені 15-20 хвилин.



  3. Яйця кип'ятіння, сир натрієва на великому тертці. Давайте яйця круто, а потім порізати їх кубиками.



  4. У зручному контейнері перемішайте всі інгредієнти, не забудьте посолити і поперчити салат за смаком. Залийте майонезом. Можна приготувати майонез самостійно або взяти готовий. Ви також можете зробити салат менш калорійним, якщо ви приправите його з йогуртом.

    р.



  5. Це, Салат з сердечками готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, подивіться кухня-канал Ми готуємо в домашніх умовах смачно і легко. Їх рецепти завжди 100%!

https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити курячі серветки. Для того, щоб не скакати кожну частину, складіть серця в поліетиленовий пакет в одному шарі і збити відразу в великі порції.



Цей салат з курячого серця є кращим розчином обідній стіл Або вечеря! Я ніколи не думав, що субпродукти можуть зробити таку смачну страву.

Обов'язково підготуйте «Хартерблер» для вашого будинку, оціните свої зусилля!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное