Чому сім'я, яка проживає в каналі протягом 25 років, не хоче нічого змінити

Для кого. нормальність Це велика ділянка з просторим будиночком, а також лісом і річкою поруч двері. А хтось досить готовий жити навіть в крихітній квартирі міста, до тих пір, поки є всю необхідну інфраструктуру. Кожен інший. Вони живуть в різних умовах, виглядають по всьому світу, мають різні вимоги.

Сьогодні видання. "Сайт" Це історія про пара, яка живе в незвичайному будинку протягом 25 років. Але, незважаючи на те, що їх дім знаходиться в каналі, сім'я цілком радує своєю ситуацією.

3353433

Колумбії Miguel Restrepo і Maria Garcia зустрілися більше, ніж чверть століття тому. Чоловік вже втратив свою роботу і втратив свій будинок. Здавалося б, що це буде тільки гірше в житті.

Як Мігуель і Марія швидко звикли до заборонених речовин. Але знайомства була подія, яка врятувала пара від сідла. Підтримуючи один одного, вони знайшли сили, щоб подолати обставини і повернутися до значущого життя.

У найскладніший час вони шукали місце, де вони могли жити і де вони будуть відчувати себе безпечно. Але вони не мали економії. Не було близьких людей, які можуть допомогти. В результаті каналізація стала новим для Miguel і Maria.



Вони постаралися відводити їх, але вони завжди вийшли назад. Саме там, де їх боротьба з наркоманією закінчилася успіхом. Але навіть після життя почали покращувати, вони не виглядали на краще місце.

Мигул вважає, що їх крихітний підземний будинок на південних околиці Меделліна є найбільш затишним і комфортним. Має опалення, електрика, світильники, вентилятор і навіть телевізор. Також є невелика кухня з плитою.



Однак пара допускає, що невеликий косметичний ремонт свого будинку не зашкодить. Але це тільки в планах так далеко. Але Новий рік і Різдво тут не завершуються без різдвяних свят і святкових прикрас.



Варто пам'ятати вірну собаку Блеки, яка охороняє будинок, коли Мігуель і Марія не вдома. Людина стверджує, що Blackie є чудовим собакою, через який навіть найпривабливіших тьмяків уникнути свого дому.

«Ам не жити добре? Ха! Я жити краще, ніж президент. Я не турбувати всіх. Я ходжу до ліжка, коли я хочу. Місцеві жителі люблять мене дуже багато. А президент живе під тягаром проблем, сам Михайло ділиться своїми думками.



У той же час мигул і Марія мають мрію. Так, вони планують в один день виграти велику суму грошей в лотерею, щоб розслабитися разом на узбережжі Карибського басейну рідної Колумбії.



Хто повинен відчувати себе шкода для цих людей. Однак вони не відчувають себе позбавленими. Вони щасливі з власним життям, вони люблять місце, в якому вони мешкали більше 25 років. Так вони не збираються змінити все.



Для них будинок не є дизайнерським ремонтом, не ексклюзивними меблями і не брендованої техніки, але місце, де вони комфортні і хороші. Можливо, це чому Miguel і Maria стверджують, що вони ніколи не думали про переміщення. Здавалося б, все сподобалося.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное