Чому старші жінки віддають перевагу самотності і уникати близьких

Бабця завжди сказали мені, що не вистачає князів для всіх. Тому жінка повинна бути в змозі зробити все: варити, очистити, бути красивими, підняти дітей і зробити життя. Вона не єдина жінка, яка думає так. З одного боку, бабуся справа - тільки якщо ви знаєте все, ви можете впоратися з будь-якою проблемою самостійно. Чи можу я? Поклоніння самотності для жінок після 40 полягає в тому, щоб взяти з собою розрив. хто послухає їх життяй Деякі люди відкривають очі ще раніше.



Не дивно, що дорослі жінки віддають перевагу конфіденційності та тиші для гучних компаній та навіть близьких родичів. Так, ці жінки залишають своїх чоловіків, тому що вони втомилися від подачі їх. Зв'язки з родичами погіршуються, тому що жінка не хоче поговорити з ними на телефоні і так далі.



Після того, як на час була велика сім'я - чоловік (часто п'є) і три сини. Діти забрали весь час, тільки вночі я міг би прочитати книгу. Він був невибагливим колом, що працює без відпочинку і зупинки, без думок і бажань. Пошкодження '90s. Діти зростали, вирушили на свій шлях життя, чоловік викинув двері. Але я тримав роботу по життю - старець одружився, купивши будинок, ремонт необхідно зробити, онука народилася - як не допомогти, все працює, всюди потрібно встигнути встигнути. Моя мати хвора, 2 роки догляду (доцементія).

517387

А потім, після похорону я прийшов додому і зрозумів, що я зношу. Я не можу опинитися вранці. Діти, які називаються, з'являються. Я сказав, що я буду трохи відпочивати, і все буде таким же. Дочка-в-правила роботу - пошиття ляльки для дитячого театру. І пішов я. Поступово всі смужки і втомилися від життя. Тепер я живу себе самостійно, перейдіть до відвідування дітей, робіть рукоділля, квіти. Я говорю з людьми онлайн. Життя відіграло з яскравими квітами, є одним з багатьох оповідань жінок. хто знайшов порятункуй



Багато років жінки намагаються порадувати своїх батьків, потім їх чоловік, діти. Десятки років проходять до того, як жінка дивиться на себе в дзеркалі і просить, «Що потрібно, дорого?» І я хочу ходити в парк і не думаю, що будинок не варений суп або миється дитячі речі. Хочу піти в кав'ярню і подивитися вікно на півгодини для спекотної (і не охолодженої, як звичайно) кави. Вона хоче відчути себе жінкою знову: ловити цікаві погляди чоловіків. Зайдіть на манікюр, замочіть в баню з піною, щоб ніхто не лопався з проханнями, питаннями і кришками.



Я хочу, і не жінка заслуговує на це? Чи подарує їй силу і молоді її сім'ї, забуваючи її бажання на роки? Не кожен має розуміння чоловіка, який поділиться господарськими хребтами і дає дружині день. Це його. Дуже важливо мати час, щоб зрозуміти, що щастя, перш ніж ви пошкодуєте пропущені можливості. Так, дорогий, опускаємо купу прямо зараз, виходимо в пустельному парку, купуйте, дорогі сукні. І дайте світ очікування.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное