Як недільний візит матері може руйнувати сімейні стосунки

Сім'я, яка виник внаслідок незгоди у фінансовому питанні, можливо, одна з найбільш поширених причин настання простеженої сімейної кризи. Добро, коли дружини управляти конфліктом і приходять до угоди. Але коли грошовий випуск сім’ї стає предметом обговорення родичів, варто підготуватися до того, що її вирішення займе більше одного тижня.

Яскравий ілюстрацій цього може служити оповіданням від життя одного з наших читачів. Ми поділимо цю історію з вами сьогодні.

Недавно, наші стосунки з чоловіком вже досить проціджують, тому тепер навіть мама-в-право додає палива в вогонь.



Те, що в парі тижнів Інна (чоловіча сестра Вітака) одружився. Ми були одними з перших для отримання запрошення. Чи варто йти там, я сумніваюся довго.



Ми маємо великий зв'язок з Інною, але решта родичів мого чоловіка просто не сприймати мене і постійно намагатися боляче мені. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Вона не може стояти мене на всіх, вважає, що її син може знайти когось краще.



Після багатьох випадків Віталійк, я вирішив піти на весілля. А щоб зачепити себе і підготуватися до майбутнього заходу, я вирішив купити нову сукню. Звісно, я теж не забув про чоловіка - Я забрав його шикарний трикутний костюм і був задоволений магазини. Мій чоловік і я зазвичай рятую майже все. Я думав, що він оцінив мій хірург, щоб зробити свою батьківщину. Але це не було...



Не тільки зробив мій чоловік скандал і викликав мене, але я також мав повернути плаття. І ввечері після того, як свіжа, наша мати-в-права прийшла до неї, і Віталік з'явився про все в духі.

, Україна

Доброго дня! Той факт, що я проживаю однаковою зимою в тих же черевики протягом декількох років, ніхто не бачить. Але як я вирішив купити сукню один раз на сто років, тому вони зробили мене ворогом людей.



Звісно, костюм залишався для чоловіка. Він є свідком, ви повинні бути красивими. Давайте свою дружину прогулянку як сиріт.

Я не знаю, якщо я збираюся до цього весілля. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное