Що робити, якщо кошеня гарбуза «Зебра» не працює

гарбуз - прекрасний осінній продукт, з якого можна зробити як солону, так і солодку страву. По-перше, це буде смачним. Сьогодні Хочу розповісти вам, як проводиться запіканка гарбуза в духовці. Магічне поєднання гарбуза і сиру в Забра касарол Вони оцінять справжні гарбузові їдалки і навіть ті, хто не схожий на гарбуз. Я зазвичай люблю сирну касаролу, але гарбузову касеролу нічого не порівняно з його ніжною шовковистою структурою. І дуже легко варити.



Кассероли гарбуза в духовці Інгредієнти
  • 600г гарбуз
  • 500г сир
  • 240г цукру
  • 100г сметана
  • 5 яєць
  • 30г кукурудзяний крохмаль
  • 20г ванільний цукор


Підготовка
  1. Зріжте гарбуз на невеликі шматочки і запікайте його до готовності. гарбуз повинен бути м'яким, але не водяним. Не можна випікати, але відварити, але потім обов'язково процідити через сито.
  2. Змішайте в глибокій ємності готову гарбуз з 2 яйцями, 15 г кукурудзяного крохмалю. Додайте 10 г ванільного цукру, 70 г цукру і збити все добре з блендером до однорідності.



  3. Тепер збийте сир з 2 яйцями, 100г цукру, 15г крохмаль і 10г ванільний цукор.



  4. Форма для випічки покрита пергаментним папером і змащують стіни форми вершковим маслом. 3250Р. 3700Р.



  5. Тепер весела частина. Поставте в повороти 1 ст. л. сирної маси, потім 1 ст.л. л. гарбузове пюре в центрі. Заощаджуйте 100г гарбузового пюре для заливки. Зробіть візерунок з дерев'яним мечем.
  6. Запікати запіканка в духовці нагріта до 170 градусів за 45 хвилин.



  7. В той же час приготуйте заливку. Змішайте 100г гарбузове пюре, 100г сметани, 40г цукру і 1 яйце. Збийте масу вінком на однорідність.



  8. Коли запіканка практично готова, заливаємо гарбузом і запікаємо ще 15 хвилин. Вимкніть духовку і залиште запіканку в ній на півгодини. Потім вийняти запіканку і дайте їй повністю охолонути.





Я люблю перегляд відео рецептів. Коли ви бачите, що краса виходить, ви хочете приготувати таку смачну страву якомога швидше. Я пропоную вам подивитися відео, де господиня докладно розповість і показує, як дефталі вона отримує Капсеро з гарбуза і сиру.

https://www.youtube.com/watch? в=z8XzSMkANlA

Капсерол м'який як суфле. Просто подивіться на ці смужки в розрізі! Всі любителі гарбуза повинні негайно спробувати цей простий рецепт. Не забудьте поділитися враженнями від яскравого десерту в коментарях, я чекаю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное