Перехрест чоловіка, який має іншу сім'ю на боці

Я знаю дуже мудру жінку. Вона не була в найбільш приємній ситуації. Однак вона вийшла з гордістю і реальним переможцем. Виявилося, що чоловік босоніжй Не тільки сім'я. Але все в порядку.

Вони мешкали з чоловіком в душі. Вона сидить з її третя дитина в домашніх умовах в той час, і він заробив свою кровоплинну роботу. Але він почав довше залишатися на роботі і йти на неперевершені ділові поїздки. Моя дружина знала щось неправильно. Вона не зробила неприємний скандал, але почала дивитися чоловіка більш тісно.



Я знайшов його викрадення текстових повідомлень від когось. І після того, як на куртці знайдено дивну довжину волосся, але не давав погляду. Я помітив, що мій чоловік швидше втомився. Він ходить навколо будинку, як сонний літати і сну на ходу.



А потім на прогулянці молодшого сина зловив на що-небудь і впав. Лілінг на асфальті і сльози заливають. І чоловік приходить до нього і каже,

- Чому ти лікуєш? Отримати, Українськийй

Ніщо, але ім’я сина. Вовай Дружина відразу ж помітила, сміхалася до себе, але не вказувала про помилку.



Покинув час і мій чоловік гірше і гірше. Того знизиться від втоми. Свою дружину приймав на нього і запитав його безпосередньо. Спочатку чоловіче волосся стояв на кінці з погляду дружини. А потім він лоп у сльози і сказав мені все. І про те, що він має сім'ю на боці, і про те, що нещодавно його коханка мала близнюки. Один з дітей був названий. Український...



Попри три діти, мій друг сказав чоловікові не турбуватися про її і піти в іншу сім'ю. Він пішов. Через місяць я повернувся з мішками. Виявилося, що всі діти не з нього.



З редакційної колегії, життя піде після такої мулі, але завжди потрібно шукати мудрості в собі. Тоді всі неприємності життя будуть непотрібними, і ви можете впоратися з усім. А доля поставить все на своєму місці. Ми знаємо ці історії з життя. Напишіть, як ви змогли впоратися з ними в коментарях. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное