Нативний рецепт картопляної ковбаси, як і раніше записаний в руку матері в шкільному зошиті

«Що можна зробити з картоплі? Ви знаєте, незвичайні, але смачні і смачні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

І вона посміхається і каже: «Ви пам'ятаєте картопляні ковбаси? Улюблена страва нашого дитинства! О, а потім я зрозумів, що я хотів. Я починав варіння. На щастя, я знаю цей рецепт добре, так як він був написаний довгий час руку матері в блокноті з рецептами.

666700 р.

Сьогодні видання. "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, інструкціями картопляне виробництвой Своєчасний рецепт!

Також в нижній частині статті ви знайдете цікавий відео з Кошик Що ковбаса.

Що можна зробити з картопляних інгредієнтів
  • 2 кг картоплі
  • 500г м'яса
  • 400г лард
  • 2 цибулини
  • 4 зубчики часнику
  • 2 ч.л. солі
  • 50г манка
  • 250 мл молока
  • 1 ст. картоплі приправи
  • 4 оболонок для формування ковбас
  • пердят


Підготовка
  1. Я скажу, що в дитинстві така ковбаса варилася тільки з льодом, але якщо додати м'ясо, вона буде смакувати ще краще. Наріжте лофа кубиками, м'ясо на більших шматочках. Посмажте кришку в сковороді за хвилину, потім додайте м'ясо і обсмажте все до золотистого кольору. Пілінг і дрібно наріжте цибулю. Цибулю додати в м'ясо жиром і обсмажити до золотистого.





  2. Очистити картоплю і натерти їх на дрібній тертці, як на таніках. До подрібненої картоплі додайте кришку з м'ясом і цибулею. У той же час необхідно перекласти льод з м'ясом, щоб жир, який утворився з смаження, не впаде до картоплі. Також додайте подрібнений часник, молоко, сіль, перець і приправу до картоплі, крім того, манку. Стирайте все разом.





  3. Порохова кишечник ретельно промивається і залишає в розчині води оцтом (2 л води 1 склянка 9% оцту) півгодини. Промийте оболонку добре під проточною водою. А якщо не хочеться використовувати кишечник, можна придбати спеціальні оболонки в магазині для формування ковбас.



  4. Прив'язуємо одну сторону отвору ниткою. Заповніть м'ясо готовою масою. Зверніть увагу, що потрібно заповнити не більше половини кишечника. Потім обв'язуємо нитку і другий кінець оболонки.



  5. М'ясо змії з рослинною олією або жиром. Помістіть картопляну ковбасу так, щоб заготовки не доторкнулися між собою. У кожній ковбасі зробіть 15-20 проколів по всій довжині. Випікати ковбасу в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки близько 1,5 годин. р.



  6. Це, ковбаса готовий. Бодибилдерши!





І познайомитися з цим рецептом докладніше, дивитися відео з чудовою кухар-канал "Просте і доступне." Я можу сказати вам, що все, що я варився з рецептами з цього каналу завжди вийшов з чубчиком!

https://www.youtube.com/watch?v=_pvfyovbeA

Також я пропоную познайомитися з цікавим рецептом для журавлин з м'ясом. Вони виходять товстими, ірди, з хрусткою тостиною картоплею скоринкою і соковитою і пряною м'ясною начинкою.



Тепер ви знаєте, що ви можете зробити. картопляЗавітайте до дому та гостей. ковбаса дуже смачна, ситна і досить бюджетна.

Ця картопляна ковбаса буде доречна як на святковому столі, так і на кожен день. Поведи мене, це ковбаса їсть швидше, ніж багато магазин м'ясних закусок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное