Історія молодят, які зайняли кредит на квартиру, а батьки назвали для ремонту

Сьогодні ми хотіли б публікувати інший лист, який прийшов до редакції. Читача виснажена новим родичем і не розуміє, як великий Для того, щоб бути так званий і жаді.



Ну, сімейні справи іноді можуть бути дійсно дивовижними. Тим не менш, якщо протягом багатьох років ви знаєте кохану людину на одному боці, а потім все в матерії днів може піти на зовсім інший курс. Але це життя, це буває, і це неспроможна його протистояти.

Дружина старшого брата Привіт, шановний редактор "Сайт"й Я пишу вам вперше, але не тому, що я хочу почути деякі поради, але просто потрібно говорити.

Моє ім'я Вікторія і я щаслива дружина і мати двох чарівних дітей, хлопчика і дівчинки. Наша сім'я добре, з роботою, відносинами і, дякуємо Богу, здоров'я. Я маю нагоду підтримувати гарну, теплу зв'язок з мамою, тато і тільки братом. До недавнього часу.

2р.

Хоча мій брат старше мене, він завжди лікував мене з повагою. У школі я зробив добре, пішов за медаллю, а його навчання не давали. Я був той, хто допоміг йому, коли він потрапив до серйозних труднощів в кінці року в класі 7 або 8.

Так, далі... ми всі в сім'ї спекотні і любовні солодощі. Але я, хто завжди сказав, що я хотів, щоб дієти і дав всіх рад до мого улюбленого брата. Я дівчина. Якщо я знав, що дієта не впливає на мій малюнок, я, ймовірно, буде їсти всі цукерки в рядку і не поділитися ним. Але це, жарт. Що я маю на увазі, що я завжди любив мого старшого брата, і я все одно люблю його незалежно від того.



Вадим, мій брат, не дуже щасливий з дівчатами. Не думайте про це, він виріс досить і навіть розумний хлопець, але, ви знаєте, це буває: людина не має харизми. Але є сором'язливість і timidity перед слабким сексом. Рік тому він нарешті одружився.

Для моєї матері це був особистий відпочинок, ви знаєте, мій син знайшов дружину. Весілля подобається людям, гостям і всім. До речі, моє весілля було набагато більш скромніше і більшість з них була оплачена батьком.



Після того, як живемо з батьками на той час, мій брат і сестра-в-одному прийняв кредит і переїхали на іншу квартиру. Після цього, вони якось відокремили від нас і не запрошують всіх бажаючих відвідати. Хоча, я повинен сказати, що перед весіллям і поки вони жили з мамою і татом, Яночка була дуже теплою для всіх, намагалася порадувати всіх.

Тоді ремонтували квартиру і встигли запрошувати гостей в госпітальну вечірку. Я прийшов з моїми дітьми (працьовував людство), батьками Вадима. Він був страшний. На столі кладуть пара соусів зі сендвічами з прратами, чаєм і печивом. Моя мама приніс мені деякі торти, які я запекла тільки для відвідування, і я приніс торт і пляшка червоного. Що ми робимо.

р.

Ні, не думаю, що я говорю про молоду пару без нормального стартового капіталу. На тиждень до того, як мама дала молоду хорошу суму грошей «почати». Тому, готуючи або замовляючи доставку чогось гідного була можливість.

Наступним «червоною датою» календаря був День народження Яна. У цей час ніхто не запросив нас, хоча мій мама і я буквально бомбардував її з привітаннями на WhatsApp. Ми вирішили не приїхати. Вони розглядають дочку-завдяки угорнену дівчину і жито. брат, як і її, добре заробляє, і вони здатні годувати себе.



А тепер це було 2 місяці, і час відсвяткувати день народження брата. Моя мама і я вже купив подарунок. Ми вирішили здивувати: не обміняти за нецензурою, але складати і подарувати гарне телебачення. Дивіться фільми і відео в Інтернеті.

І за 3 дні мій брат попросив мене і мати зустрітися з місцевим кафе. Ми зібрали, посміхаючи, чекаючи чогось цікавого і інтригуючого. Чи може хтось в положенні? О, як цікаво...

Виявилося, що останнім часом у своїй квартирі були мої діти, вони були трохи неслухняними: розбили пару пляшок з дорогими парфумами, порцеляновою статуеткою і картиною якогось виду. І ми скребили маленьку стіну за шафою, грали. Яна була нещастя. Ті речі були важливими для неї. І мій томбіс не сказав нічого і вирішив ніхто не помітив.



Тепер Яна просить свого брата приїхати до свого дня тільки дорослим або, щоб говорити, вони будуть витрачати гроші, які вони заощаджують на оплату заборгованості за квартиру, але відсвяткуватимуться в кафе. Але не більше сімейних зборів з дітьми.

Я не знаю, що сказати після цього. Діти! Вони зламали щось, вони грали. Візьміть парфуми і купуйте його. І картини, фігурки, фігурки та різні інші нецензії, які її потребують? Ми купуємо телевізор, щоб побачити багато. Не малий. Я не збираюся в будь-якому місці без моєї дитини, мій чоловік на роботі, я повинен викликати няньку?



Тим не менш, не так і хоче йти до свого брата, тоді як він має таку ж гордість в домашніх умовах. Це те, що я роблю, завдяки його читання. Після народження мого брата я спробую відмовитися. Про нас

Шановні Вікторія, дякую Вам за Ваше повідомлення та історію. Дуже цікаво. Ми знаємо, що наші читачі, користувачі сайту, як ви, будуть впоратися з цим завданням. Все найкраще для вас, ми сподіваємося, що ви і ваші родичі будуть найближчим часом зрозумілі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное