Чому продигал чоловіки приходять до віку з дітьми від першого шлюбу

Дівчата, які одружилися в юному віці, не завжди роблять це свідомо. В результаті шлюб Не відповідає очікуванням і призводить до розлучення. І це може статися в 10 років і в 20 років.

р.

Деякі люди погіршуються через непорозуміння. Деякі люди заблоковані. зрадай Це те, що сталося в героїні сучасної історії. Але вона згасає про це, або розлучається, навпаки, спасіння для неї? Ви дізнаєтеся більше про це.

Якщо ви одружені з вашим першим і тільки чоловіком, ви будете розуміти мене. Коли я одружився, я був тільки 20 років. Як я пам'ятаю зараз: неймовірна краса сукні, зачіска, що мій мама і я зробив. Молода дівчина погана в океані любові і мрії. Я знав, що любов станеться один раз і назавжди.

Але мій чоловік не думав. 20 років шлюбу не завадило йому зраджувати на мене і помирати за розлучення. "Я люблю її, я шкода, - сказав він м'яко, диви мене прямо в очі. Він сказав, що так щиро, щоб мій сюрприз, я навіть не сердився. Може бути, що не точка.

р.

Наше життя не було цукром. На протязі багатьох років я подбаю про мій лежачий мати-в-право, який з кожним роком стає гірше. Захворювання мами вдарив їй чоловіка важко. Так що він почав пити. А дочка народилася, і її чоловік звикли до алкоголю ще більше. Я був хворим, тому що я хотів тримати свою сім'ю разом і просто не міг залишити мій мати-в-право.

Коли вона загинула, життя стала ще гірше. Чоловік став сульфатним і подразненим. Я вирішив упакувати мої речі і піти з дитиною до моєї матері. Але мій чоловік не хоче, щоб нам не було. Приїжджаючи після іншого напою, він прийшов. Акуратно приготував, запевнив, що він виправдить себе, колінний. І я - що я? Я думав, що Я кохав його. І я зробив.

Проблема була дуже гарною. Після того, як мій чоловік був замінений. Калм, збалансований, полуйний і толерантний. Він припинив пити! Чи є мій чоловік, що п'яний бульйон? Я зустрівся з дитиною і променував, що це буде продовжувати. Але в певній точці я почав помітити, що між нами була полонина.



Я не відчуваю себе, як я був дружиною. Ми просто проживали разом, і поруч з нами наша дитина. Добро, що мій чоловік мав відвагу визнати себе. Вимкнено ім’я Ольги. вона 39 років і має власний будинок. Саме тому мій чоловік дав нам квартиру. Спасибі за це.

Зрозуміло, що мій чоловік втратив голову. Він повністю відреставрував будинок Ольги та обставив її дворик. Люблю бачити! А ми були самотніми. Після свого весілля наш батько згорнув. Моя екс-людія подарувала всю свою турботу про його степу. Я ніколи не пробачу.



Незабаром я зустрів іншого чоловіка. Я комфортний з ним, але я не планую одружитися. Чому? Ми добре разом. Ми будемо залишатися з ним, потім з мною, або навіть окремо, відпочивати один від одного. Ми живемо, як це майже 10 років... Моя дочка жартує, що я боїться носити біле плаття знову. Може бути, вона справа.

Я впевнений, що я щасливий про цей результат. Я думаю, що ми все ще живемо з нашим екс-людом, ми б не розуміли. Не потрібно тримати на зв'язках, які вичерпували себе. Моя дочка виросла, і я можу присвятити собі життя і чоловіка. Чи не так щастя? ?

Редакція Проблеми шлюбу - це океї. І тут потрібно розуміти, що це неправильно, так як можна вирішити це. Дуже часто зв'язки подружжя згортається через банальні непорозуміння і недоторканності. Важливо, щоб Ваш партнер завжди доторкнувся до вас.

930 34574 930 р.

Розкажіть мені, що ви коли-небудь зустрілися з такими історіями? Ви можете поділитися своїм досвідом. Дякую!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное