Ізоляція господині, перед яким чоловік оцінив свою законну дружину

У житті дорослої жінки постійно відбуваються різні події, які повинні бути зроблені, щоб жити нормально. Навіть така незвичайна проблема подвійнийПотрібно вирішити, і вирішувати якомога швидше, і при найменших втратах нервової системи.



Неважливо. Якщо у вас є голова на плечі і принаймні трохи самооцінки. Звісно, в цьому столітті знаходиться справжня принцеса не так легко. Я не хочу. Так, лист від нашого читача Faith.

Подвійний коханець, hello. Моя назва - Вера. Я розлучився понад 10 років, живу в Москві, піднявши сина-школа. В принципі моє життя підходить мені: робота хороша, бос хороший, друзі дрібні, але всі присвячуються. Шукаєте з-за кордону, що ще не вистачає? Не достатньо. Чоловіки.

Після важкого розлучення від tyrant я не можу відновити протягом тривалого часу. У руках маленької дитини в великому місті. Я був молодий і наївний. Добро, що батьки допомогли і Кірюш виросли в нормальних умовах. Харчування, взуття та одяг не гірше, ніж інші діти. Не легко, хоча.



Я оселився в невеликому офісі, де, однак, скоро пішов: бос нічого не оплатити, і він запропонував оплатити бартер, продукти. Чому б молодий мама хоче коробки офісних товарів? Ось чому я пішов. Я отримав ще одну роботу і мій бізнес отримав краще.

Почати знайомство. Спочатку було цікаво і цікаво, але з часом збуджений. Не думайте, що зустрічі не були часті, як і всі інші. Це тепер молоді люди, які заплутані додатки в телефонах: Я хотів би зустрітися, зануривши палець і вона вже має черги тих, хто бажає піти в кіно і кафе. У моєму часі, що ми працювали по-різному.

53930929

Я не знайшов чоловіка для себе або даду для Кірюка. Зростаючи, він потребує більшої уваги і розуміння того, що дитина потребує не тільки любові і уваги, але і тренування і міцна рука батька. Поблизу знаходиться дитячий садок. Не найкращий, але на рівні. Важко врятувати мене від нервового розбиття через брак сну.



У той же час я змінив свою другу роботу, але тому що я просто виріс її. Я працюю в хорошій компанії, де я ще працюю. Чирил виріс старшим, і я якось припинив мислення про пошук його тато. Побачення не зацікавило мене, це просто відходи часу. Але можна було зануритися в роботи правого, якщо син не був занадто проти «підтяжки» в дитячий садок.

А що з'явився в казці. З якого серце заморожують і продовжили збити на потрійну швидкість. Руслан. Людина 3 роки старше мене, з добре зануренням ясенного кольору, довжина якого не буде змінюватися міліметром в усі роки, які я буду знайомитися з ним.



Він, як мій негайний бос, відразу почав своє знайомство з компліментами і був дуже приємним. Він розповів багато цікавих і корисних речей, а не нудних, таких як колеги. Я впала в любов, і через місяць він зізнався своїм почуттям до мене. Єдина перешкода в наших відносинах стала кільцем.

Я знаю про дружину, і вона, ймовірно, знає про мене. Може бути не особисто, але ще. Про те, що про нього вже знаходилися і навіть деякі з наших співробітників. І що робити, ніхто не збирався зробити позови до боса, і ще більше, щоб мені: Я став більш жорстким з віком.



У зв'язку з тим, як не було часу. Він любив мене, Кірюкух зіпсував подарунки і пішов з полювання і риболовля з ним. Ми всі пішли на море кілька разів. Не можна навіть приховати від будь-якого. Але все ж він задумався про дружину. Так, він не мав дітей власної, але Руслан дав свою ніжність.

Якщо я приготував, він у порівнянні з тим, що Настя, його дружина, варена. Я підписала на танець - вона виходить занадто довго, і я ніколи не мріяв про її пластичність. Я також повинен вибрати бренд, який вона використовує. Добре, ви бачите, краще.



І 6 місяців тому я зрозумів, що мій син виріс у школі і почав розуміти, хто його матір був дядько Руслан. Без дитинства Ось чому я пішов мій чоловік. Я хотів кинути, але кривава пандемія отримала всі карти неправильно, залишатися. Руслан приймав все міцно, хоча зрозуміло, що він карається. Але це краще, що я постійно порівнююсь з іншим.

Ви знаєте, що мій колега був закоханий у мене протягом шести місяців. Що він зізнався мені, коли ми говорили в команді. Звісно, він не зробив стільки грошей, але його безглузді наївки вражають мене. Ми пішли на пару дат і здавалося б, щоб вийти. На тиждень тому Руслан прийшов до мого дому в страшному стані інтоксикації. Він просить прощення, але не може залишити дружину.



Здоровий дорослий чоловік в куртку і квіточках. Я думаю, що у мене є різні відносини. Але ви не можете сказати своє серце, тому я сказав, що я думаю про це. Я хочу попросити вас порадувати, дорогі, чи варто повернутися до старих відносин, якщо людина обіцяє змінити, і він є людиною його слова. Або спрей на все і спробувати почати з нуля? Дякую за вашу увагу і подякувати Вам за вашу відповідь. Вера, 49.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное