Який чоловік варить на вечерю, коли він хоче зробити найприємніший сюрприз

Не всі чоловіки знають, як зробити супи або випікати торти. Не думайте, що вони абсолютно безпорадні. В кінці вони здатні накрити таку «звичайну», яку ви подрібните на слину. І, крім того, є їжа, яка може бути смачно приготована чоловікам. Наприклад, шпіце-ванкінгй Він також називається льодом угорщині.

р.

Редакція "Сайт" У звичайному здоровому способу життя страви приготували смачні страви. Обмазка в олії, смажене м'ясо на вогні, пряні і жирні закуски, що переплітаються міцними напоями. Не кожен шлунок може впоратися з цим! Але що я пам'ятаю більшість цього жиру. Я мав знайти рецепт, який я поділився тут!

Сало з спеціями угорська. Я думаю, що я бачив, що ім'я кудись раніше. Він раптом здивився на мене, бо в нашому районному магазині восьмих, коли я ще був малюком, продаються подібні речі. Я не отримував смак, а що здивувати. Я особливо хотів зробити це!



Вам потрібно.
  • лосини
  • 4 ст.л. солі
  • 1.5 л води
  • 1 чашка міцно вирощеного чорного чаю
  • 1 ч.л. чорного перцю (земний)
  • 4 шт солодкого перцю
  • 1 ч.л. червоний морський перець
  • 1 ч.л. коріандра (земний)
  • 4 зубчики часнику
  • 1 ч.л. км.
  • 1 ст.л. Айкі


Салон краси
  1. Тепер це технологія. Сало потрібно відварити, тому відварити воду в великій ємності, додати сіль, лавровий лист і ароматний перець. Повільно додайте чай і доведіть його до кипіння знову.



  2. Нарізати жир в невеликих шматочках і покласти в окропу, довести його до кипіння знову і зробити найменший вогонь. Додайте жарку варту близько 20 хвилин.



  3. В той час як льодяник бублінг в окропі, робити спеції. Змішайте разом чорний і червоний перець, коріандр і кмин, потім подрібніть все правильно в розчині. Потім додайте часник до нього і потріть його спеціями. Заключний дотик - додати Айкі. English, Українська, Français...



  4. Взяти жир з нашої свинини і дайте охолонути. Ми можемо змочити з паперовим рушником, нам не потрібно зайвої вологи. Як ви повинні потерти інший теплий жир з отриманими спеціями, після чого оберніть кожен шматок окремо в харчовій фользі або пергаменті. Обгорніть все разом щільно рушником.



  5. Тепер ми повинні чекати! Залиште кришку при кімнатній температурі 6 годин, потім перемістіть його в холодильник ще 10 годин. Увечері ви можете пообідати у вечір і пообідати в наступний день.


З редакційного офісу Сало угорщині відмінно поєднується з марками, свіжими зеленню та чорним хлібом грубого шліфування. І беконом Не сором'язливі про ароматизацію гірчиці або хрін. Обов'язково напишіть в коментарях про те, чи він був льодом до смаку і які інші спеції, на вашу думку, ви можете використовувати.



Салон краси Дуже смачно посміхається голодом і може послужити відмінну закуску перед основними стравами. Ви можете тримати шматочок готовим до лікування голодних друзів. Ось ще один чудовий спосіб приготувати жир в білоруській, також простий і смачний. Ми хочемо, щоб вам було приємно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное