Сумська реальність радянського життя, в якому немає місця для майонезу

«Ми першими в космосі», «Купити і їздити», «Радянська справа відмінна». І це не всі слогани, які супроводжують його. радянське життяй Але що це означає звичайним людям? Для школярів, домовласників і звичайних працівників? І вони означають тільки одну просту річ - страшність.

р.

Редакція "Сайт" Він пам'ятає це без прикраси і непотрібної ностальгії. Час, щоб отримати неглибокі факти і зупинитися, дивлячись на минулі через рожеві окуляри.

Ми часто чуємо людей, які скаржаться на життя і скажемо, що це було краще. Але це дійсно правда? Багато хто запам'ятовує свого безтурботного дитинства, але не забули пустих полиць магазинів. Як це сталося?



Старші люди люблять думати про те, як все, що використовується, щоб бути лампою, як і різновидом. Як мінімум життя просту людину в повному занепаді. У той час як собаки відправили в космос, діти не встигли отримати взуття, і звичайні жінки стояв на хліб протягом години.

Моя батько-в-завдяки сказав мені, що коли він був хлопчиком, він зустрівся з бананом. Всі діти, зібрані в дворі, і виготовляють його безпосередньо з шкірою. На час був екзотичний фрукт. А що були синіми курчатами, які стояли на лінії?

268977

Найдовший для мене - запам'ятати низькі ціни на ці роки. Наприклад, десятки яєць, потім вартість 1 рубль 50 копеків. Якщо ви перетворите це в сучасні рублів, з урахуванням середньої заробітної плати потім і зараз, ви отримаєте 240 рублів. 200 рублів тепер коштує десятки яєць в магазинах преміум. У простих супермаркетах їх можна придбати за 80 рублів і дешевше. І скільки яєць ви купуєте на заробітну плату 100-150 рублів?

Більшість людей жили в постійному дефіциті. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Проста дитяча одяг і взуття завжди купували для росту. А найнеобхідніша жіноча гігієна для придбання на всіх неможливих умовах.



Я хотів би відзначити так званий продовольчий туризм. У невеликих містах іноді не вдалося отримати навіть ковбасу. Саме тому вони подали п'ять годин в поїздах до Москви за «екстракордіонер».

Погляньте всі ці роки: жінки знаходяться в лінії. І чоловіки, якщо є, знаходяться в рядку для магазину лікера. І всі труднощі отримання необхідної продукції, вічний трамплінг одягу, приготування їжі і прибирання впало на плечі жінок.

Ось чому мій мама і бабуся завжди намагаються годувати мене. Що це таке, якщо не лунає того, що вічний недолік найпростішого? І зберігання "право в разі"? З тих пір, як було багато психології.



Коли у вас є більше міцності і енергії, коли ви молодий, все краще, ніж це дійсно. Це основа ностальгії для Союзу декількох поколінь. Це гарне почуття, але не мусить себе. Неважливо, наскільки важко, ми ще живемо краще, ніж раніше. Але це не змінює щасливі роки. Поділіться своїми спогадами в коментарях, хороших або поганих. Як Михайло Ломоносов колись сказав: «Народа, яка не знає свого минулого, не має майбутнього. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное