Салат «Фрагментований» з нескінченно ніжним смаком, який розсипає всю родину до Нового року

Шановні друзі! Випробувано на персональному досвіді: салат з устрами є найпростішим способом порадувати коханого чоловіка. З кожним днем ми сперечалися, я поселився конфлікт з цим дивом. Мій чоловік і я мав сімейного жарту про це. Колись є ще одна кварель, чоловік посміхається і каже: «Чи можна просто піти в салат? й



До речі, цей салат виходить настільки елегантним і яскравим, що він просто ідеально підходить для святкового столу!

Редакція "Сайт" Він прагне розповісти докладні інструкції щодо її приготування, а також ділиться відео-версією рецепта з зайнятими господинями.

Салат з устрами Склад
  • 200 г курячого філе
  • 300г устриці
  • 1 невелика цибулина
  • 2 яйця
  • 50г горіхи
  • 2 марлі
  • 250г майонез
  • сіль
  • чилі
  • пухкі


Підготовка
  1. Для початку ретельно промиваємо устриці під проточною водою і при необхідності зрізаємо їх так, щоб всі шматки приблизно однакові розміри. Якщо ви знайдете устриці в будь-якому магазині не вдасться, їх можна легко замінити будь-якими іншими грибами (такими ж грибами ідеально підходять). Після приготування грибів очистіть і подрібніть цибулю, а потім обсмажте його з грибами в сковороді, додаючи деяку рослинну олію і сіль.

    Коли рослинна суміш стає золотистою, видаліть її з плити і залийте її на пластині, накриту паперовими рушниками, щоб видалити надлишок олії.





  2. Далі варити яйця і курячі філе. Однак при бажанні м'ясо можна обсмажити. Коли готові, охолодити яйця і філе, а потім порізати все соломкою.





  3. Потім переходимо на ріжучі огірки і шліфуємо горіхи. Мариновані огірки дають салат пряний кислий, але деякі вважають за краще варіант такого салату зі свіжими огірками. Щоб визначити, який варіант більше до вашої кришки, радимо відразу підготувати 2 тестові версії.



  4. В кінці ви просто повинні зробити салат з майонезом і добре перемішати його. І, звичайно, не забудьте додати спеції і сіль за смаком.





Залийте салат 30 хвилин до подачі, а потім покрийте його харчовою плівкою і дайте настоятися в холодильнику. Так інгредієнти краще замочити в майонезі і смак салату буде набагато багатшим.

3111162

«Чому потрібна зелень?» Для оформлення, звичайно! Після того, як красива подача вже половина успіху страви.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное