Попередження з матір'ю, повною з пізнім материнством радує

Медична етика до Він тонкий. І, на жаль, не всі фахівці, які заважають так, щоб їх хворим. Ми вирішили доторкнутися на цю тему для причини.



© Freepik Останнім часом в редакційному відділенні отримав лист від нашого читача. На жаль, жінка подарувала нам свою історію батьківства, яка для багатьох може стати прикладом. Це досить складний, тому ми вирішили поділитися з вами. Ми сподіваємося на Ваш відгук

Я побачила 11 років, більшість з яких я спробував завагітніти. Коли мій чоловік і я зрозумів, що наша сила була недостатньою, ми перевернулися до фахівців. Але вони не змогли допомогти нам, незважаючи на необґрунтовану кількість грошей, витрачених на гроші.

Мій чоловік був так відчайдушний, що він блюнув мене за все. Незабаром він подав за розлучення і зникнув. У віці 40 років я був абсолютно самостійним. Я ніколи не думав, що я одружився знову. Але доля дала мені красиву людину, а через 2 роки відбулося диво. Ось два смужки я мріяв про багато років.



й Я був 43, коли я подарував дочку. Це було страшно, тому що я знаю, що це буде б любити дитину в цьому віці. Мій чоловік заохочував мене і сказав мені все буде добре. Але він не знав, що чекає нас.

Все почалося в лікарнях, де я відчував себе як чорною стрілкою. У чергах я майже не отримую пальцем, що вказував через мій вік. Я не говорю про лікарів і медсестер! «43 – серйозний вік вагітності. Де ти раніше? класичне питання я почув. Не знаю, що медична етика була.



й Я був хворий на сльози. І кожен раз я спробував пояснити, що був випадок. Але хто піклується про жінку, яка намагається мати дитину більш ніж 10 років? Всіх захотіли мене зашкодити, якби було щось неправильно з мене.

Проблеми не закінчувалися. Я не був молодий. А наші батьки дуже старі, тому не варто чекати допомоги від них. Все на власній. Постійний недолік сну і стресу вдарив здоров'я. Але я не відчайся, бо я чекав так довго.



Коли я пішов з дитиною, всі навколо мене думали, що я був її бабуся. Для того, щоб бути чесною, в якомусь моменті я звик до неї. У дитячому садку і школі не було просто. Не пропустіть можливість зробити задоволення від мене. Але я не віддаю.

Коли мій дочок пішов до університету, все остаточно опинився. І наш зв'язок з нею дивно сильний. Якби я розумію, що я хотів би підтримати мене.



Моя дочка тепер 25 років, але вона не поспішає одружитися. Не думають про дітей. Я не хочу її повторити мої помилки! Після того, як пізня вагітність не завжди закінчується в щасливому завершенні. Але моя дочка не слухає мене. Він каже, що він буде мати кар'єру до 30. Як переконувати її?

Для багатьох сутність жіночого щастя полягає у відродженні і підвищенні дитини. Для деяких це простіше, і хтось буквально боротьба за снівй



Незважаючи на всі труднощі, героїні сьогоднішніх сюжетів вдалося підняти свою дочку. Вона не здавалася і стала хостуванням стереотипів. Ця жінка є прикладом того, що вона може зробити. впевненість в собій Щиро бажаємо родинного благополуччя!

Ви коли-небудь зіткнулися подібні ситуації? Покажіть мені те, що ви є. медична етика І як це важливо? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное