Що робити, якщо джинси злегка приховуються в шафі

Попередньо патч-техніка або напляскване була необхідність. Через брак матеріалу жінки спробували використовувати навіть невеликі шматки тканини. Сьогодні це більш декоративний тип рукоділля. Дуже популярний в різних культурах і модних тенденціях. Домогосподарки пришивають красивими ковдрами і ковдрами з невеликих шматків різних тканин, а також використовують муфти для прикраси одягу.

Техніка нашивки Декор старого одягу дозволяє не тільки видаляти невеликі недоліки. Ви можете зробити щось абсолютно оригінальним і ексклюзивним, що ніхто не має. Ви можете вставити будь-який спосіб, який ви хочете. Чим яскравіше і незвичайні шматки тканини будуть, тим більш оригінальні речі вийдуть.

81222.

Найчастіше це брюки, які потребують ремонту. Або просто втомлюючись носити ту ж саму пару нудних синіх джинси. Я хочу деякі сорти. Пахви в цьому випадку краще підійде. Вишивка дуже складна. Ви можете, звичайно, спробувати освітлити деякі джинси з відбілювачем, але є високий шанс зіпсувати річ. Я дуже рекомендую зробити деякі старі джинси! Особливо якщо вам подобається яскраві кольори Богу.



Жанри в стилі патчворк 2020 вже встигли здивувати нас багато. Не дивно, що самовиготовлення речей також вводиться в тренд. Самоізоляція і карантин відчували себе навіть у світі моди. Чи можу я зробити щось вдома? Чому не відреагувати свої старі речі в новому шляху?



Замовити джинсиВам буде потрібно стандартний набір для шиття, а також безліч клаптиків, різних кольорів і фактур. І, звичайно, хороша доза натхнення, яку ми надамо вам ілюстрації в цій статті. Можливо, ви будете настільки натхненні, що ви не тільки зробите старі джинси, але і пришийте пару прохолодних нашивок.



Джинси можуть бути доповнені тканиною з різною текстурою і кольором. Ви також можете взяти зразки з іншого джинсового продукту. Кілька різних варіацій джинсової тканини виглядають просто дивовижні разом. І не боятися використовувати великі розтяжки. Можна навіть взяти його. дві або три пари старих штанів Замініть частини, які зношуються. Шви не повинні бути приховані. Навпаки роблять їх виразними і видимими.



Якщо ви хочете, ви можете використовувати залишки тканини для створення вершини. Або можна прикрасити джинсову куртку з внутрішніми вставками і слотами. Обов'язково відобразити свої вироби в коментарях. Наші читачі порадують хорошою дозою натхнення!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное