Який американський помітив, у зв'язку з пошуком уваги московських чоловіків

Не секрет, що наші дівчата вважаються майже найкрасивішими в світі. Що про наших чоловіків? Не зрозуміло. Але в будь-якому випадку. Жінки, які шукають чоловіківВони змагаються за них і витрачають багато грошей, які піклуються про себе.

12890 р.

Редакція "Сайт" Я розумію, чому перемішувалися враження наших людей.

Недавній жінка прийшов до нас на бізнесі. Я прийшов тут довго і вирішив знайти любов пригода. Що? Я швидко зрозумів, що вона не була в будь-якому місці.



Не тільки те, що наші жінки боротьба за кожного чоловікай Наші чоловіки не були до смаку. Половинки з пивними дзвіночками, не слідують всім, і вона була називана страшною. Іноземець дуже здивував, скільки бюджету наші жінки витрачають на зовнішній вигляд.

Хто є правдою? Я думаю, що це час, щоб зіткнутися з правдою. Я був за кордоном і я розумію сюрприз дівчини. У розвинутих країнах тенденція до самодогляду з'являється тільки зараз, і до всього цивілізованого світу дуже дивує нас. На жаль, наша жінка зношує макіяж перед тим, як вона викидає сміття. Або це не жарт?



І від власного досвіду я можу сказати, що є дійсно багато грошей в індустрії краси і догляду за собою. Звичайна чоловіча дівчина може джипй Довірте мене, це не порожні слова. І тому, що бідні дівчата можуть легко провести половину своєї зарплати в салонах краси.



Що про чоловіків? Освіта залишила відбиток на зовнішній вигляд кожного. З дитинства кожен навчав культу успіху, але не навчався доглядати за собою. Як мінімум спорт повільно стає більш модним. Я хотів би пояснити всім, що догляд за шкірою є важливою частиною образу успішної людини. Що це не сором'язлива, і не потрібно нервувати, якщо інша половина намагається нанести зволожуючий засіб на обличчя.



Але при цьому на всіх диванах країни можна сміливо зустрітися з неголеніми і приглушеними чоловіками з зайвою вагою, які легко Критизувати будь-який Міс Всесвітй

Ми працюємо з нами. У нас є різні темпераменти, різні звички. А час позбутися від багатьох. Написати відгук про те, що потрібно знати протилежний секс. Якщо ми розуміємо один трохи краще, то життя буде набагато простіше. Ми зупинимося шукати один одному як іноземці.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное