Завдяки якому запіканка чоловіка стає відповідальним і виконує всі змії

Якщо кожен будинок на кухні, то це означає сир і запіканка гарбуза в духовці. Цей рецепт завоював серця багато. Ніжна ванільна сирний сир І гарбузовий крем перетворюється в вишуканий десерт.

А аромат, який йде навколо будинку, просто радує. Підготуйте цю солодку заздалегідь, і ваш ранок обов'язково буде добре!



Сир гарбуз в духовці Сьогодні редакція "Сайт" Інструкція по підготовці незвичайного млинці і мапи. Не можна відірвати!

Інгредієнти для обрізного шару
  • 500г сир
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. сметани
  • 1,5 ст.л. крохмаль
  • 10г ванільний цукор
  • 1 ст.л. мапи


Інгредієнти для гарбузового шару
  • 500г гарбузове пюре
  • 2 яйця
  • 60г цукру
  • 1 ст.л. крохмаль


Наповнення інгредієнтів
  • 6 ст.л. сметани
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 1 ст. цукру


Підготовка
  1. Поставте сир в комфортну ємність. Додайте яйця, цукор, ванільний цукор і сметану. Зріжте блендер на однорідність.



  2. Додайте до запеченої маси крохмаль і мак. Стирайте все силіконовою лопаткою. 03039, Україна



  3. Відвар гарбуза або запечена, а потім очищається блендером. Змішайте гарбузове пюре з яйцями, цукром і крохмаль. Подивляйте все вінком.



  4. Форма для випікання змащувати рослинне масло і злегка посипати борошном. Залийте тісто в свою чергу: ложку сирного тіста, потім в середину залийте ложку гарбузового тіста, потім знову посередині - ложку гарбуза, а потім сиру. Продовжити до заповнення всієї форми.



  5. Використання дерев'яної палички, розведення розлучення в тесті. Необхідно змішати шари. Приготуйте запіканку в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 50 хвилин.



  6. Щоб приготувати заливку в мисці, змішайте сметану з цукром і ванільним цукром. Добре перемішайте з вінком, а потім залийте його на запіканку. Запікати ще 7-8 хвилин при 180 градусах.



  7. Це, млинці І готовий гарбуз. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про цей рецепт, див. відео з кухар-канал "Просте призначення". Красива лілія, ваші рецепти є справжнім дивом: все смачно, красиво і завжди виходить вперше!

https://www.youtube.com/watch? v=1mG9DlpKmg4

Редакційна колегія Я також раджу зустрітися з рецептом для ідеальної запеченої запіканки. Вся секрет в пропорції: тільки 3 столові ложки!



Я використовую для кнутого гарбуза, але тепер я поновлю його. Цей рецепт - сир-пампкін. касарол Це дійсно дивно. Я впевнений, що багато людей хочуть їсти цей сніданок.

Сатизування, смачний і корисний, тому що сир з гарбузом є одними твердими вітамінами, які так не вистачає в холодному осені-зимовому будні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное