Які питання з шоу «Фіельди дива» повинні подряпини голову ввечері

30 років тому, 26 жовтня 1990 р., прем’єра шоу «Фієльд дива». Покупець учасника, згідно з сайтом Першого каналу, дуже простий. Досить відправити оригінальний кросворд-головоломку до редакції програми.

1141075



Але це ще простіше перевірити вашу силу в здогадуванні слів разом з "Сайт"й Зустрічайте: 12 хитрих питань від інтелектуального шоу без реєстрації та SMS Turn the барабан, леді та джентльмена, гра починається!

(Українська) Українські підручники / Історія України
  1. Які були західні та південні слов'яни називають селом, селом, куреном? Відкриються перші та сторонні листи. Це "г" і "п."
  2. Насіння торпи дуже дрібні, тому їх важко висаджувати вручну. У старі дні були спеціальні косарки. Яким був свою професію? 10 листів.


  3. Зробивши це, людина може розсіювати повітря до 150-170 км / год. Що це таке? Сьома літера.


  4. У словнику Володимира Івановича Даля можна знайти старе ім’я барометра. Що? 11 листів.


  5. Згідно одного варіанту, перше, щоб проголосити це слово з етапу в 1931 році Аркадій Райкін. Це було ім'я, надана м'яким мішком, які радянські мешканці завжди перевозяться з ними. Сьома літера.
  6. У жовтні Стародавні слов’яни приїхали на свято небесного коваля Сварога. У цей день молоді дівчата влаштували спільну страву, яка була... Слово складається з восьми літер.
    до

Польський письменник Станіслав Лем написав колекцію коротких оповіданнях з назвою «Абсолютна посмертність». Ця колекція містить відгуки книг. Що? 11 листів, в першу чергу.


Щоб компліментувати жінку в Індії, потрібно порівнювати її в корову і слон. Він повинен виглядати як корова, так і як слон. Сьома літера.
р.

Марк Твін мав велике почуття гумору. Він оплачував комплімент, який відповідав, «Несподівано, я не можу сказати про вас.» Автор не плутався і сказав: «Для мене...» Що треба робити? Що слово має 7 букв. Традиційно в Китаї чоловік може односторонньо заявити розлучення. Дайте мені одну причину для цього. Елеві листи, другий і вісімг - "o".
р.

У середні віки вважали, що запліднення цієї квітки благотворно впливає на втомлені очі. Тому дельфініум був вішати в номерах, де це було зроблено. Що? 9-розрядне слово.


Пабло Пікассо був бідним на початку років. Він сказав, що він іноді використовував свою роботу... Для чого? Що слово має 9 літер.
р.

Поза «Ложки»

Правильні відповіді
  1. Помилки.
  2. Спліттер. Невеликі насіння складно полоскати. Так вони вирішили взяти їх у рот і висипати.
  3. Принцеса.
  4. Петрол.
  5. Авоська.
  6. Брошура.
  7. Художня література. Це книги невизнаних авторів.
  8. Прогулянка.
  9. Лі.
  10. Розмова.
  11. Вишивка.
  12. Опалення.


Скільки запитань відповіли без пошуку на фургонах? Не хвилюйтеся, якщо немає багато. Може бути більше удачі з питань від телевізійної гри Що? Де? Коли?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное