Історія про те, як зруйнувала родину, переїзд до будинку дочки

Кожна дитина потребує годівлі, як повітря в житті. Що не можна сказати про чоловіків сорок років Звичайно, в будь-якому віці, нам потрібна батьківська тепла і підтримка. Однак іноді мама дорослого сина намагається брати участь у житті своєї дитини занадто активно. І все надмірне догляду і участь в кінці призводить тільки до негативного результату. І підтвердженням цього є історія від життя нашого регулярного читача Лариси.

Догляд за мамою Я і мій чоловік 5 років, як ми отримали власний будинок і живу в ньому душу до душі, аж до дня, коли наша мати-в-права прийшла до нашого дверцята і урочисто оголосив, що тепер на нього буде жити з нами.

Моя людина відреагувала досить спокійно. Що ж він прокинув? Дві жінки в будинку два господині, що означає двічі більше догляду. Я, з іншого боку, природно протестував. І що здивувало, коли мій чоловік сказав, що переїзд його матері його ідея - слова не можуть передати!

р.

«Мати ледь після відправлення батька, я не можу відмовлятися від неї», - сказав мій чоловік, один з яких відповів всі мої аргументи на користь того, що співрозмовлення з нею не найкраща ідея. Моя думка ігнорувалася. Що, якщо мій мама-в-право падає як сніг на голову? Я мусила звикнути до неї, коригувати, і так вона вийшла.



За час, я знайшов плюси в присутності моєї матері-завдання в нашому будинку. Я тепер дав більше часу, щоб працювати, а не розірвати між ним і побутовими хорами. Її чоловік, що піклується про своє сина і дідусь. І в одній точці я був жахливо, як

Але мені не доведеться довго відчувати біль совості. Одного разу, коли я повернувся від роботи, я почув мій мама-в-право, що йде на телефоні з другом. «Дочка-в-права повністю покинути її чоловіка, не вимити його і не варити,» вона скаржалася, а потім почала розповідати мені, як іржа я, і що я проходжу нечасто до кінця в ніч.



У той час я не приклав багато значення для її слів. Звісно, це був сором'язливим, але я не люблю сперечатися, так що для мене було простіше, щоб поставити її відляку від мого розуму і забути про цей інцидент. Він був дрібним, якщо вона не почала розповідати свого улюбленого сина.



І мій чоловік і мати-в-право знав мій графік роботи, і що я був лихаючи в офісі «навіть пізно вночі». І той факт, що я припинив роботу в домашніх умовах, також бразен lie! Звісно, обіди і іноді пральня повинні бути довірені нашим помічником з догляду за автомобілем, але основна маса побутових хорів все ще кладуть на мене. Тим не менш, чоловік, як якщо під гіпнозом, завжди реагував на її слова з найсильнішим негативним в моєму напрямку.

Р

Останній раз її сланець пішов до абсурдності. Моя мама не соромно розповісти чоловіка, що, крім усього іншого, наша дочка, ймовірно, боніція, не власним! І пішов він на мене, кажучи: "Прийміть його, дійсно". Я не можу стояти. Вона запакувала свій одяг і її дочок і пішли до батьків. Я не збираюся перенести такі звинувачення.

р.

Мій чоловік взяв мій виїзд, як щирий і подавав розлучення. На місяць після розлучення я подарував йому огляд, що дочка дочка. Він відразу почав скидати і апологізувати, але він був занадто пізно. Звичайно, він може бачити дочку, якщо вона хоче. Але чи варто зустрітися з таким життєздатним батьком.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное