Молода мама відповіла на питання чоловіка про те, що вона робить весь день

Це сумний, що ще люди, які, звичайно, не розглядають домашню роботу і виснаження. Домогосподарка для них - людина, яка не дійсно робить нічого і тільки чилі в домашніх умовах, поки її чоловік працює на роботі.

Домогосподарка практично кожна жінка, на якій вона лежить. господиня Я часто чув фрази в стилі: «Чому не очищається?» Ви не зробили вечерю? Що ви робили все в домашніх умовах?

р.

Відповідь на такі питання практично завжди агресивна, і це не дивно мене на всіх. Люди, які ніколи не робили хори, не розуміють, що це важко і виснажлива робота. Людина, яка, як підліток, Я зняв сміття і змивають страви іноді.Він завжди судить свою неробочу дружину.



З якоїсь причини він не виникає до нього, що все це в домашніх умовах здійснюється щодня. Домогосподарка. без вихіднихй І маленька дитина вимагає пильної уваги. І звичайно, більшість жінок хочуть добре виглядати.



Виявляється, що молода мама повинна контролювати вашу дитину, очищати, вимити весь одяг (і одяг дитини вимагають особливого лікування), готувати для себе, і дитини окремо, і все ще залишаються привабливими як у вашій першій зустрічі? Це Важко назвати його «до нічого». йй

Почуття несправедливості ситуації і в підіткненні почуттів, ви навряд чи можете відповісти на чоловіка з розумом. Однак один молодий леді писав геїСуть життя домогосподарка.



У цій явної ситуації чоловік прийшов до психолога і відповів на його питання. Побачимо, що він говорить про дружину:

- М. Сміт, як ви робите гроші?
- Я працюю в банку.
до Що про Вашу дружину?
- Вона не працює, вона домогосподарка.
- Хто робить сніданк?
до Моя дружина, вона не працює.
до Який час прокидається ваша дружина?
до Це рано, тому що вона повинна отримати наші діти до школи. Вона також гарантує, що вони кистіть зуби і сніданку. Дружина змінює підгузник дитини і вигодовує її, після чого збирає нас всі швидкі закуски.
до Як навчатися дітям?
- Дружина приводить їх. вона не працює.
до А потім що робити?
- Вона зазвичай йде на бізнес з сином. Там вона купує їжу, оплачує рахунки... Потім вона йде додому, змінює діапер дитини і готує його до сну. Потім дружина очищає будинок і робить пральню. Не працює.
до Що ви робите на ніч?
- Відпочинок, звичайно. Я втомився після роботи.
до Що твоїй дружині?
до Вона готує вечерю, подає нас, потім очищає кухню. Після цього вона допомагає дітям з домашніми роботами і прогулянками собаки. Вона кладе дітей до ліжка, а вночі потрапляє до найменшого до грудного вигодовування і змінює його підгузник. Вранці не потрібно їхати.



Важко вірити, що мій чоловік може впоратися з цими завданнями. І він все ще стверджує, що його дружина просто заморожує в домашніх умовах. Робота решти жінки повинна бути цінована таким же чином, ви оціните регулярну роботу, адже це ще складніше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное