Посада матері-завдання, яка відмовляється сидіти з дитиною дочки-завдання з першого шлюбу

«Народна зустріч, люди падають в любов, одружитися...» – Жоллі Хлопці А той факт, що в шлюбі діти народжуються, то люди розходяться і знаходять нові сім'ї, а з онуків незнайомців знімаються, ніхто не співає. Але вони пишу про це в різних блогах, намагаючись знайти розумний спосіб бути в цій ситуації.

123456Наступний

І дійсно, дитина з першого чоловіка часто стає реальною кісткою змісту для нової сім'ї. І як може мати захистити дитину від шкідливих нападів нового чоловіка? Ірина спробувала відповісти на це питання надовго. Давайте подивимося, якщо вона зробила.

2 місяці тому я одружився другий раз, і перед тим, що ми вже прожили разом в цивільному шлюбі протягом двох років. Від попереднього шлюбу я маю чотирирічну дочку. Коли ми вперше зустрічали Паша (другий чоловік), дочка Лінка була ще дуже невеликою, ймовірно, тому що мій коханий був так легко прийняти її як власну дитину.



Не чекав такої доброти від матері. Під час цього часу Лідія Павловна ніколи не продемонструвала інтерес до свого діда. І навпаки, вона показує, що моя Ліза не існує. Немає люлабій, немає подарунків на день народження, навіть не торкнувшись до неї слово.



Я, безумовно, не чекав її, щоб любити її з усім серцем. І це навіть не те, що мама не дарують подарунки. Покинути її, щоб сидіти з дитиною протягом півгодини в разі невідкладної потреби, ви не будете сумніватися. Але зі своїми онуками з сестри-завдяки п'єси і медсестри в день довго!

3317734

Лесонка потім доходить до неї, іграшки улюблених акцій, кажучи: «потужність, бабуся, я не шкодую нічого для вас», і це тільки ніс виходить. Він сказав: Мій син буде мій син і я буду з ним. Я не подбала про дітей інших людей.

Моя дочка починала, що її бабуся не любила її. Вона просить все це зроблено. Що я кажу її?



Чи є діти незнайомці? Важко уявити, як ви можете бути так жорстокими до маленької невинної істоти.



Чоловік і мама намагалися говорити, але тільки вона не хоче слухати. Може бути, вона просто потребує більше часу, хто знає. Я сподіваюсь, що вона незабаром усвідомить, як неправильно вона зараз, відштовхуючи Lisonka від себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное