Думка Лариси Гузеєва про господині, які не люблять готувати для чоловіків

Кожна родина має свої ідеї, кухар Сніданок і вечеря, і хто має зробити гроші? Але неважливо, скільки говорять про рівність чоловіків і жінок, але це справедливий секс, який частіше дається місце на пластині. Приготувати навіть найпримітивніше блюдо часто вважається майже дивом.



Недавнього часу на розмовному шоу «Одружена людина». Хто не знає, це телевізійний проект, де люди з дивним поглядом на життя шукають половинку.

А завдання хостів шоу – знайти ці ексцентрики правої партії. І на вибір відразу три наречені (або наречені). І в кінці програми головний герой вирішує, хто більш підходить для нього (і чи є).



Варто відзначити, що головний хост програми з 2008 року – Лариса Гузеєва. До речі, нещодавно ми говорили про культову плівку «Крушельна романтика», яка зробила Гузеєва відома акторка. Нещодавно Лариса Андріївна різко критикувала гість її розмовного шоу за те, що вона принципово відмовилася варити їжу чоловікові.

Цікаво, що гість Наталії прийшла до розмовного шоу «Одружився» не в пошуках половинки душі. Жінки прийшли з екс-людом Ігорем, який спробував знайти нову гідну дружину.



Виявилося, що чоловік був підштовхований до розлучення тим, що екс-дружина була занадто успішним і діловим, працювала багато, і зовсім не робив будинок. Вона не створювала затишку, не варила, не була господиня, про яку Ігор мріяв. І в цій ситуації Лариса Гузеєва була повністю на боці.

За словами Лариси Гузеєва, «Все моє життя я заробив більше, ніж у всіх чоловіків.» Але я ніколи не перестала бути жінкою. Він завжди чоловік. Він потребує супу і попелиці.

Вони роблять те, що вони харчуються і харчуються. Тільки з таблиці буде стояти, оскільки він вже викликає: «Ларокка, чи є у нас щось інше?» Я сердився, але я завжди маю щось в холодильнику. Як миття, як миття, як щітка зубів, - сказав він.



Наталія не погоджується з такими атаками на її боці. Жінки працювали однаково з чоловіком і заробили не менше. І так зобов'язання прокидати вранці пару годин раніше, щоб зробити сніданок, вона не була задоволена. І подарувати кар'єру заради домашнього комфорту вона вважається занадто багато. Хто правильно?



Сьогодні, коли жінки отримують більше і більше можливостей для заробітку і самоповнення, це фоліш, щоб спробувати тримати їх назад з старими пропозиціями. І хоча є жінки, які намагаються і жити на собі, щоб перетягнути, і принести гроші до сім'ї, але без належної допомоги від близьких, це не призводить до нічого хорошого.



Тому завжди потрібно знайти компроміс. І чоловік повинен не тільки вимагати, але і реальну допомогу. І допомога, яка не обмежується придбанням пари сковорідок або придбання умовного мультикокеру. Неправильно з головою сім'ї зайняти кухню за короткий час, щоб порадувати всю сім'ю цікавим блюдом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное