Інструктивна історія про дружину, яка отримала пані замість ювелірних виробів в подарунок

Підберіть хорошу. ювілейний подарунок до Це проблема. Це одна річ, коли ви точно знаєте, що ваша кохана людина хоче і зможете порадувати її з цим. І це досить різне, коли ви хочете внести і дати щось на свій розсуд. Іноді її очікування є дуже далеко від реальності, яку ви пропонуєте її.



Я приходжу з досить багатих і процвітаючих сімей, я використовую для гарних подарунків. Я люблю як отримувати подарунки, так і подарувати їм. Після того, щоб любити коханих, пише 33-річний Алла.



«Мій чоловік добре знає свою увагу на важливі дати. Зазвичай Коля послухала свої натяки, дізналися мої вподобання і давали, що я бажав найбільше. Але це час, коли ми відсвяткували 5 років життя разом, він вирішив піти від звичних правил.

Я був сподіватися на таку значну дату, щоб отримати щось гідне. Шановні дизайнерські сережки, здавалося мені гідний вибір. Я хочу, щоб отримати їх, я підказав чоловіка заздалегідь. Але на святковій вечері він презентував свій подарунок від серця у вигляді ... набір каструлі.



Я не розумію кухонного начиння, але чому нам потрібна ці сковорідки? Ми не їсти багато в домашніх умовах, тому що ми можемо дозволити собі кав'ярню або ресторан. Крім того, я не їсти смаженим. На кухні є сковорідка, але часто лягає свічка. Чому ще два? Не дивлячись на те, що мій чоловік придбав їх в супермаркеті на своєму шляху додому.

Це не ярмарок, тому що я дав йому хороший годинник, який він говорить про тривалий час. Я мав багато подорожувати по місту, знайти підходящий ремінь, зробити гравіювання. Шукаю презентацію, щоб бути приємним і оригінальним. І я отримав каструлі в поверненні!

1241629

Подарунок або невдалий відверт, звичайно, до останнього я думав, що це було просто не дуже успішним відвертом. Я шукав ретельно в пакеті, захопивши сережки заховані десь всередині. У варені. Тексти пісень, а це означає: Тоді я думав, що мій чоловік дасть мені подарунок наступного ранку. Але ранковий сюрприз не зробив мене щасливим.

Уранці Кохл мене догори і запропонував зробити млинці для нього. Так, будь-який з панів я отримав вчора. Я не маю слів, щоб відповісти. Ці 5 років він був настільки уважним і люблячим. І його зв'язок з мною в останні 2 дні не можна пояснити.



Я вже мав друзів, щоб мій чоловік дасть дорогі сережки. Я не маю нічого, щоб показати вам. Увечері ми зустрінемо, попросимо, як відпустить свято, попросимо подарунок. Що мені? Я отримаю їм пани, щоб показати? Або це натяка на дружину, яка не може варити?

Я назвав мами, скаржився на подарунок. Я думав, що вона буде підтримувати мене. Але вона просто сміється. Вона сказала, що у мене був хороший чоловік, і я повинен подумати більше про комфорт будинку, ніж мій змій. Але я пишу так багато? жінка відроджена.



Здається, що Миколай не вгадав у всіх з подарунком, хоча є, ймовірно, причини цього. Можете тепер чоловік не має можливості бути щедрим до дорогих присутніх. Або ж, можливо, він хоче, щоб занурити його в домашньому харчі частіше. Навіть якщо це млинці. У будь-якому випадку, ми сподіваємося, що Алла і Ніколаї зможуть знайти спільну мову і один невідповідний подарунок не стане проблемою для своїх відносин.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное